KONEV lisans öğrencileri için burs talep

KONEV lisans öğrencileri için burs talep

DEĞERLİ ÖĞRENCİLER,

Vakfımızın her yıl düzenlediği burs programları için başvurular 26.08.2019 pazartesi başlayacak ve 27.09.2019 cuma akşamına kadar mesai günleri içerisinde (cumartesi dahil)11.00-17.00 saatleri arasında vakıf genel merkezinde elden kabul edilecektir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Bu süre içinde burs için başvuracak yükseköğrenim lisans öğrencilerimizin öncelikle sitemizin burs işlemleri bölümünde bulunan burs yönetmeliğimizi ve burs başvuru dilekçemizi dikkatlice okuyarak ona göre hareket etmelerini önemle tavsiye ediyoruz.

Buna göre, internet sitemizden indirilecek BURS İŞLEMLERİ başlığı altındaki burs başvuru dilekçesi’ni doldurarak eklenecek belgeleri eksiksiz tamamladıktan sonra vakfımızın Ankara’da bulunan genel merkezine (İzmir 2 cd no 44/8 Kızılay/Ankara) elden bizzat kendileri teslim edeceklerdir.

Ayrıca, burs talebinde bulunacak öğrencilerimiz internet sitemiz BURS İŞLEMLERİ başlığı altındaki ONLİNE BURS BAŞVURUSU bölümünden ulaşabilecekleri “yüksek öğrenim burs talep bilgi formu 2019-20” yi online olarak doldurup kaydettikten sonra, bir çıktısını alarak burs başvuru dilekçesine ekleyeceklerdir. (Adaylarımızın bilgi formuna ekleyecekleri fotoğraflar yeni çekilmiş vesikalık fotoğraf olacak ve başvuru dilekçesine ekleyecekleri fotoğrafların aynısı olacaktır.)

Öğrencilerimizin yanlış ve eksik işlem yapıp, boş yere vakit ve emek harcamamaları için mutlaka burs yönetmeliğimizi ve burs başvuru dilekçesini dikkatlice okumalarını bir kez daha hatırlatmak isteriz. Anlaşılmayan bir husus olursa vakfımızın 0 312 419 42 43 no lu telefonundan vakfımızın mesai saatleri içinde görevlilerimizden bilgi alınabilir. Sağlık ve başarı dileklerimizle. KONEV

ÖNEMLİ NOT: SADECE İNTERNET ÜZERİNDEN BAŞVURUP, DİĞER İŞLEMLERİ YAPMAYAN VE EVRAKLARINI ELDEN BİZZAT KENDİSİ KONEV GENEL MERKEZİNDE GÖREVLİLERE TESLİM ETMEYENLERİN BAŞVURULARI DİKKATE ALINMAZ.

KONEV (KONYA EĞİTİM KÜLTÜR VE SAĞLIK VAKFI) 2019-20 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI YÜKSEK ÖĞRENİM BURS BAŞVURULARI BAŞLADI. BİR AY SÜRECEK BURS MÜRACAAT DÖNEMİ 27.EYLÜL.2019 CUMA AKŞAMI SAAT 17.00’DE SONA ERECEKTİR.

BURS İÇİN BAŞVURACAK ÖĞRENCİLERİMİZİN KONEV BURS YÖNETMELİĞİNİ VE SİTEMİZDE YAPILAN DİĞER AÇIKLAMALARI DİKKATLE TAKİP ETMELERİ GEREKMEKTEDİR.

YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILININ HAYIRLI UĞURLU OLMASI DİLEKLERİMİZLE BÜTÜN ÖĞRENCİLERİMİZE SAĞLIK VE BAŞARILAR DİLERİZ.

KONEV
YÜKSEK ÖĞRENİM BURS TALEP BİLGİ FORMU

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

2 + nineteen =