Kodluyoruz Mobil Oyun Bootcamp

Oyun bootcamp’leriyle iyi oyun yazılımcıları yetiştireceğiz. Ayrıca Rollic ve tiplay studio ekipleriyle atölyeler düzenleyeceğiz. Bootcamp’ler tamamen ücretsiz ve Covid-19 sürecinde hem online, hem de tüm Türkiye’den gençlere açık.

Katılım süreci: Bootcamp’ler, yazılım alanına merakını daha önce yaptıklarıyla gösterebilen 18 yaşından büyük kişiler için uygun, ve kadın adaylar önceliklendirilecek. Programa kabul sürecinde 3 aşamalı bir değerlendirme uygulanacak. Seçim süreciyle ilgili ayrıntılı bilgi burada.

Başvuru formunun değerlendirilmesi
Genel yazılım testi
Mülakat

Bootcamp içeriği ve zaman planı: Dersler hafta sonları gerçekleşecek, hafta içleri ise ödevler verilecek. Bootcamp’ten başarıyla mezun olmanız için derslerin en az %80’ine katılıp ödevlerin en az %80’ini tamamlamanız gerek.

Bootcamp’e katıl
Ücretsiz, online ve tüm Türkiye’ye açık olan bootcamp’lerimize katıl, Unity ve C# ile oyun geliştirme ve oyun tasarımı hakkında dünya çapında içerikleri tamamla!

Oyun sektörü en çok yazılımcı açığı olan ama aynı zamanda ekonomiye en çok katkı sağlayan endüstrilerden biri. Bu yüzden Rollic, tiplay studio ve Kodluyoruz olarak her yıl en az 360 oyun yazılımcısı yetiştirmek için oFON Ekosistem çatısı altında bir araya geldik!

Türkiye’nin En Büyük Oyun Geliştirici Yetiştirme Hareketi Başlıyor!
www.kodluyoruz.org/gamebootcamp

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

eleven + eleven =