KOÇ ÜNİVERSİTESİ PETER GREENAWAY YARIŞMASI

KOÇ ÜNİVERSİTESİ PETER GREENAWAY YARIŞMA KURALLARI

 

 1. Bu katılım koşulları https://www.facebook.com/kocuniversity adresli Facebook sayfası ve https://twitter.com/kocuniversity adresli Twitter sayfası üzerinden Koç Üniversitesi tarafından Peter Greenaway yarışması içindir.
 2. 31 Ekim 2014 Cuma gününde Facebook ve Twitter üzerinden sorular sorulacak olup, 01 Kasım 2014 Cumartesi günü 12:00’de sona erecek ve sonuçlar açıklanacaktır.
 3. İki yarışmanın kazananı da, yarışma bittiğinde birbirinden bağımsız olarak belirlenecektir.
 4. Katılımcılar farklı kanallardaki yarışmalara katılabilir ancak bir kanaldaki yarışmaya yalnızca bir defa katılabilir ve bir defa ödül kazanabilirler.
 5. Üyelik, katılım ve sitedeki işlemler ücretsiz olup isteyen herkes katılabilir. Katılım için hiçbir ticari koşul aranmamaktadır.
 6. Katılımcıların ve kullanıcıların iletişim bilgilerini yanlış ve eksik vermelerinden kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan Koç Üniversitesi sorumlu tutulamaz.
 7. Kampanya kapsamında Peter Greenaway tshirt ve çantası verilecektir.
 8. Facebook’ta doğru yanıtı soruya yorum olarak veren ilk 20 kişi, Twitter’da ise sorulacak soruya Koç Üniversitesi hesabını mention ederek doğru yanıtı veren ilk 10 kişi kazanan ilan edilecektir.
 9. Katılımcıların paylaşımlarının gerçek kişiler tarafından yapılıp yapılmadığı Koç Üniversitesi’ne hizmet veren  Dijital Ajans ekibi tarafından kontrol edilecektir.
 10. Koç Üniversitesi bu kampanya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları, internet erişimleri ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kesilmesi vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 11. 15 Kasım 2014 18:00’e kadar iletişim bilgilerini, açık adresini ve mail adresini Facebook’tan mesaj olarak göndermeyen kullanıcılar hakkını kaybedecektir.
 12. Aynı kişi, aynı kampanyada yalnızca bir defa ödül kazanabilir. Kazanılan ödül değiştirilemez, başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 13. Koç Üniversitesi, hile yapan katılımcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar. Bu tip durumların tespiti halinde ödüller, sıralamada yer alan bir sonraki kullanıcıya geçer.
 14. Bu promosyon hiçbir şekilde Facebook’un sponsorluğunda yapılmamaktadır. Facebook tarafından desteklenmemekte ya da düzenlenmemektedir. Facebook ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.