KİTAPLAR HAZİNEMİZ OLSUN ETWİNNİNG PROJESİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

logo

logo

 

eTwinning Avrupa Okul Ağı Platformu üzerinden 10 Türk 1 İspanya 1 Romanyadan katılan 12 öğretmenin ortak olduğu ”Kitaplar Hazinemiz Olsun” projesi ile okulöncesi ve ilkokul öğrencilerine kitap sevgisi ve kitap okuma alışkanlığı kazandırmak hedeflenmiş ,aylık belirlenen kaliteli hikaye kitapları okunarak, anlama, ifade ve değerlendirme çalışmaları yapılmıştır. Ayrıca kitaplarla ilişkilendirilmiş gelişim alanlarına yönelik etkinlikler yapılarak öğrencilerimizin 21yy becerilerinden olan yaratıcı düşünme ve problem çözme becerilerinin artması hedeflenmiştir. Proje sayesinde çocuklarımızın aileleri ile kitap okuyarak kaliteli vakit geçirmenin önemine dikkat çekilmiştir.

Kasım ayı itibariyle çalışmalarını devam ettiren proje yüz yüze ve uzaktan eğitim boyuncada devam etmiş , öğrencilerimiz etkinliklere severek ve ilgiyle katılmışlardır. Proje ortaklarıyla işbirliği içinde proje çalışmaları tamamlanmıştır. Proje çalışmaları boyunca web2 araçları aktif bir şekilde kullanılmıştır. Ayrıca Proje ortakları tarafından projemizdeki tüm çalışmaların özeti olan proje sanal sergisi hazırlanmış ve “Ece küresel ısınmaya karşı” adlı proje hikaye kitabı ortak ürün olarak yazılmıştır.https://www.emaze.com/@AOQRFROOC/kitaplar-hazinemiz-olsun-e-twinning-projesi

https://www.storyjumper.com/book/read/109032626/60b53010b7e2f

 

”Kitaplar Hazinemiz Olsun Projesi çalışmaları boyunca göstermiş oldukları katılım, iş birliği ve gayretleri için sevgili öğrencilerimize teşekkür belgeleri hazırlanarak öğrencilerimizle paylaşılmıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin