KİTAP KAMPANYASI – Örnek ve Uygulama Destekli Fen Öğretiminde Disiplinlerarası Beceri Etkileşimi

Örnek ve Uygulama Destekli Fen Öğretiminde Disiplinlerarası Beceri Etkileşimi

2. HAFTA KİTAP KAMPANYASI TALİHLİLERİ
* İrfan GÜMŞÜŞ / SAMSUN
* Merve GÜR / AYDIN

1. HAFTA KAMPANYA TALİHLİLERİ
* Çağatay ÖZKAN / SAKARYA
* Şengül Tuğba ÖZEKEN BERBER / ERZURUM

Kampanyamıza destekleri için Sayın Ersin KARADEMİR’e teşekkür ederiz.

Kampanyamıza katılan 2 katılımcımıza Örnek ve Uygulama Destekli Fen Öğretiminde Disiplinlerarası Beceri Etkileşimi kitabını hediye ediyoruz. Kitaplar Sayın  Ersin KARADEMİR tarafından isminize imzalı olarak iletilecektir.

Kitabı sipariş etmek isteyenler içinde link

Hediye Kitap Kampanya Takvimi
Başlama Tarihi: 05 Kasım 2017
Bitiş Tarihi: 10 Kasım 2017
Kazananların Açıklanması : 11 Kasım 2017

Kazananların isimleri bu sayfada açıklanacaktır.

Kitap hediye kampanyamıza katılmak için lütfen aşağıdaki metni facebook hesabınızdan paylaşınız ve formu doldurunuz.

Örnek ve Uygulama Destekli Fen Öğretiminde Disiplinlerarası Beceri Etkileşimi kitabı 2 ziyaretçimize hediye ediyoruz. Hediye kampanyasına katılmak için https://www.bilimsenligi.com/kitap-kampanyasi-ornek-uygulama-destekli-fen-ogretiminde-disiplinlerarasi-beceri-etkilesimi.html sayfasını ziyaret ediniz.

 

Kitap Hakkında : Bu kitap, 21. yüzyılı yaşadığımız günümüzde önemi oldukça artan, birçok tanımda farklılıklar içeren beceri kavramı üzerine yoğunlaşmakta ve becerinin önemine vurgu yapmaktadır. Kitap, beceriyi tek başına değil tüm disiplinlerdeki ve yaşamdaki karşılıklarıyla beraber bütüncül olarak irdelemeyi hedeflemekte ve beceriyi disiplinlerarası olarak ele almaktadır. Yedi bölümden oluşan bu kitabın her bölümünde örnek uygulamalara ve güncel bağlamlara yer verilmeye özen gösterilmiştir. Becerilerin, farklı disiplinlerle etkileşimine, önceki ve güncel programlardaki yerine ve örnek uygulamalara yer verilmiş olması alana ve öğretmen yetiştirme sistemine önemli katkılar sağlayacaktır. Kitap, 3. sınıf düzeyinden 8. sınıf düzeyine kadar olan ve 2017 Fen Bilimleri Öğretim Programı’nın son güncellemelerini içeren kazanımlarla desteklenen örnekleri içermektedir. Bu içerikle kitabın öğretmenler, öğretmen adayları, lisans-lisansüstü öğrenciler, araştırmacılar ve akademisyenlere faydalı bir kaynak olacağı düşünülmektedir.

Editör: Ersin Karademir

Yazarlar : Ersin Karademir, Halit Çelik, Ünal Ünsal, Gamze Karaer, Özden Tezel, Şahin İdin, Ufuk Uluçınar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

twelve − four =