Kipa ile Okullara Destek Kampanyası

Kampanyaya Nasıl Başvuracaksınız?

Kampanyaya belirtilen illerdeki ilköğretim (özel ve kamu) okulları katılacaktır. Kampanyaya katılan iller için son sayfada “iller listesi”ne bakınız.
Okullar kampanyaya katılabilmek için www.kipaileokullaradestek.com adresinden başvurusunu tamamlamış olması gerekmektedir.
Ödül kazanabilmek için, biriktirilen fişlerin kampanya web sitesinden girişinin tamamlanması, belirtilen tarihlerde yine web sitesi üzerinden teslim edilmiş olması ve ödül kazanan okulların fişlerin asıllarını doldurdukları teslim başvuru formuyla birlikte kendilerine atanan Kipa mağazasına teslim etmiş olması gerekmektedir.
www.kipaileokullaradestek.com adresinden girip “KAYIT OL” linkine tıklayın.
Kampanyanın geçerli olduğu ilköğretim (özel ve kamu) okulları sistemde kayıtlı olacaktır. Siz önce il ve ilçenizi, ardından karşınıza çıkacak listeden okulunuzu seçmelisiniz. Bu bilgileri girdikten sonra karşınıza çıkan bilgileri doldurun. Not: Başvuru sayfasının sonunda yer alan “Okul Proje Sorumlusu Bilgileri” bölümü, okulunuzla bağlantı kurabilmemiz açısından önemlidir ve başvuruyu tamamlamanız için oldurulması zorunludur.
Proje Sorumlusu Bilgileri
Bu adımları tamamladığınızda sistem girmiş olduğunuz e-posta adresinize bir onay kodu gönderecek ve bu onay kodu ile birlikte bir parola belirlemenizi isteyecektir. Kampanya sitesine girebilmeniz için e-posta adresiniz ve bu adımda belirlediğiniz parolanız gerekli olacaktır. Başvurunuz tamamlandıktan sonra hemen okulunuz için fiş toplamaya başlayabilirsiniz.
Kampanya başvuruları 01 Ekim 2012’de başlar. 31 Ocak 2013’de sona erer. Okulların 31 Ocak 2013’den sonra fiş biriktirmiş olsalar da, kampanya başvuruları sistem tarafından reddedilecektir.
01 Ekim-31 Ocak 2013 tarihleri arasında biriktirdiğiniz fişleri, yine bu tarihler arasında, size verilen başvuru numarası ile web sitesine giriş yaptıktan sonra, giriş yapmanız gerekmektedir. Kampanya 31 Ocak 2013’de sona erer, ancak kayıtlı okullar fiş girişlerini 8 Şubat 2013 tarihine kadar yapabilir. Her 20 TL ve katları fiş ile giriş yapabilirsiniz.
Fişleri Sisteme Kaydederken
Biriktirdiğiniz fişleri okulunuz adına kaydedebilmek için kampanya kod numaranız ile www.kipaileokullaradestek.com adresinde ana sayfada yer alan “FİŞ GİRİŞİ” butonuna tıkladıktan sonra, karşınıza çıkacak ekranda fiş üzerinde yer alan bilgileri girerek fişinizi sisteme kaydedin. Bu sistem ile, kampanyanın en güvenilir ve şeffaf şekilde ilerlemesi sağlanmış olacaktır.
Fişleri girdikçe, sistem her 20 TL ve üzeri fiş için ve her 20 TL’ye 1 puan olmak üzere puanlama gerçekleştirecek ve toplam fiş tutarını kaydedecektir. Toplam puanınızı ve tutarı sistemden takip ederek çevrenizdekileri, size kampanyada destek olmak üzere kampanyaya katılmaya devam edebilirsiniz.
Kampanya 31 Ocak 2013’de sona erer, ancak kayıtlı okullar fiş girişlerini 10 Ocak 2013 tarihine kadar yapabilir. Tüm fişlerin sisteme giriş yapıldıktan sonra site üzerinden teslimat yapılma son tarihi de 8 Şubat 2013’tür.
01 Ekim-31 Ocak 2013 tarihli fişlerin teslimatı için, fişlerinizin toplam puanını ve tutarını kontol edip karşınıza çıkacak olan “Fişleri Teslim Et” butonuna tıklayarak 8 Şubat 2013 tarihine kadar fiş teslimatınızı gerçekleştirin.
Kampanyaya katılabilmek için, fiş teslimatını gerçekleştirmeniz şarttır.
Fiş teslimat başvurularının www.kipaileokullaradestek.com sitesi üzerinden yukarıdaki yönlendirmeler doğrultusunda 01 Ekim 2012-8 Şubat 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilmelidir. Bu tarihten sonra yapılan fiş teslimatları, kampanya başvurusu yapılmış olsa bile geçerli sayılmayacaktır.

2.000 TL ALIŞVERİŞ ÇEKİ KAZANACAK OKULLARIN BELİRLENMESİ
Yapılan başvurular sistem tarafından otomatik olarak değerlendirildikten sonra, başvurular arasından en fazla puana sahip belirli sayıda okul 2.000 TL tutarında alışveriş çeki kazanacaktır. İllere göre sıralama için son sayfaya bakınız. (Liste-1)
500 TL ALIŞVERİŞ ÇEKİ KAZANACAK OKULLARIN BELİRLENMESİ
2000 TL kazanan okullar belirlendikten sonra ardından en yüksek puana sahip belirli sayıda okul da yine sistem tarafından belirlenerek 500 TL tutarında alışveriş çeki kazanacaktır. İllere göre sıralama için son sayfaya bakınız. (Liste-2)
5000 TL EK ALIŞVERİŞ ÇEKİ KAZANACAK OKULLARIN BELİRLENMESİ
2.000 TL ve 500 TL ödül kazanan okullar belirlendikten sonra, tüm okullar içinde en fazla toplam alışveriş tutarına sahip belli sayıda okul da kazanacaktır. Bu okulları belirlerken her bölgede (okulların atandığı mağaza bölgeleri) en yüksek tutarda fişe sahip olmasına göre belirlenecektir. Kampanya kaydını yaptıran tüm okullar içinde her bölgede en yüksek fiş tutarına sahip birer okul – fiş teslimat başvurusunu gerçekleştirmiş olması koşulu ile- koşulları yerine getiriyorsa 5.000 TL alışveriş kuponunu kazanabilecektir. Ödül kazanan okullar da 5.000 TL ödül kazanma hakkına sahiptir. İl ve ilçelere göre ödül kazanacak okul sayıları için (liste-3)’e bakınız.
Ödül kazanan okullar, “Fiş Teslim Formu” ile birlikte fişlerini, (fiş teslim formlarını site üzerinden yada bilgisayarınıza indirerek basabilirsiniz) başvuru sırasında sistem tarafından kendilerine atanacak olan Kipa mağazasına 01-28 Şubat 2013 tarihleri arasında teslim etmelidir. Ödüllerin kullanılabilmesi için fişlerin Kipa Müşteri Hizmetlerine teslim edilmiş olması gereklidir.
Fişlerin sisteme girildiği gibi teslim edilmesi okulun sorumluğundadır. Fişlerin eksik teslim edilmesi halinde, okul alışveriş hakkını bir sonraki okula devredeceğini kabul eder.
Eğer mağazalarımızda Kasım ve Aralık ayları boyunca gerçekleştirilecek “Kermes”e katılarak 1.000 TL alışveriş çeki kazanmak istiyorsanız, başvuru formunda “Kermese Katılmak İstiyorum” kutucuğunu işaretlemeniz gerekmektedir. Başvurularınız, başvuru sırası ve mağazanın kapasitesine değerlendirildikten sonra size kermes hakkında detaylı bilgi verilecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin