Kipa AVM Geleneksel Resim Yarışması

Kipa AVM Geleneksel Resim Yarışması

ADI : KİPA AVM GELENEKSEL RESİM YARIŞMASI
KONUSU : “Bir Zaman Makinem Olsa…”
TÜRÜ : Resim (Teknik: pastel boya)
AMACI : 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesi ile, çocukların hayal gücünü genişleterek çizim yeteneklerini güçlendirmek, resim yapma becerisini geliştirmek ve öğrencilere resmi sevdirmek.
HEDEF KİTLE : Yarışma 5-8 yaş ve 9-12 yaş olmak üzere 2 kategoride düzenlenecektir.
ZAMANI : 22-23 Nisan 2017

KATILIM KOŞULLARI :

· Yarışmaya 5 – 12 yaş arası her çocuk katılabilir.
· Katılımcılar yarışmaya katılmak için 2 şekilde kayıt yaptırabilirler:
· 1 – 21 Nisan 2017 tarihleri arasında, aşağıda “Başvurunun Yapılacağı Yer” olarak belirtilen Kipa AVM’lerde, her gün 13.00 – 20.00 arasında açık bulunacak olan standa gelerek kayıt yaptırabilir ya da www.kipaavm.com.tr adresindeki formu doldurarak online kayıt yaptırabilirler. 22-23 Nisan 2017 tarihlerinde yarışma sırasında da seans öncesinde kontenjan olması durumda kayıt alınabilecektir.
· Standlardan yapılan kayıtlar sırasında katılımcılardan kimlik ibraz etmeleri istenebilir. Yarışma günü, katılımcının kayıt esnasında doldurduğu bilgileri içeren etiket resmin arkasına yapıştırılacaktır.
· Yarışma 22 ve 23 Nisan 2017 tarihlerinde, alışveriş merkezlerinde canlı olarak gerçekleştirilecektir. Kayıt sırasında, katılımcıya bu 2 günden hangisinde ve hangi saatte gelebileceği sorulacak ve seansların kontenjan uygunluğuna göre istediği gün ve seansa kaydı alınacaktır.
· Katılımcıların, kayıt yaptırdıkları gün ve saatte başvurularını yaptıkları AVM’de bulunmaları gerekmektedir.

YARIŞMA KOŞULLARI:

· Yarışma, aşağıda “Başvurunun Yapılacağı Yer” olarak belirtilen alışveriş merkezlerinde 22-23 Nisan 2017 tarihlerinde 45’er dakikalık seanslar halinde, canlı olarak gerçekleştirilecektir. Seans saatleri 11:00-19:00 arasında olup, her seans saat başı başlayacaktır.
· Resimlerin yapılacağı 25×35 cm ebadındaki resim kağıtları ve pastel boyalar Kipa AVM tarafından sağlanacaktır. Tüm katılımcılar kendilerine sağlanan kağıt ve boyaları kullanmak zorundadır.
· Her bir katılımcı, yarışmaya tek bir resim ile katılabilir.

BAŞVURUNUN YAPILACAĞI YER :

· Katılımcılar Balçova (İzmir), Çiğli (İzmir), Torbalı (İzmir), Salihli (Manisa), Kuşadası (Aydın), Aydın, Yalova, Adapazarı (Sakarya), Kırklareli, Lüleburgaz (Kırklareli), Silivri (İstanbul), Derince (İzmit), Edirne, Çorlu (Tekirdağ), Çanakkale, Keşan (Edirne), Çerkezköy (Tekirdağ), Edremit (Balıkesir), Mersin, Antalya Kipa Alışveriş Merkezlerinin içerinde kurulacak olan standlara başvuru yapabilirler. (Toplam 20 adet alışveriş merkezi)
· Başvuru standları 1-21 Nisan 2017 tarihleri arasında 13.00 – 20.00 saatleri arasında başvuru kabul edecektir. Online başvuru için saat kısıtlaması yoktur.

ÖDÜL TÜRÜ VE MİKTARI :

· Her bir AVM’de, her bir yaş kategorisinde birincilere IPad Mini (16 GB), ikincilere bisiklet, üçüncülere 200 TL’lik Kipa Market Çeki hediye edilecektir. 20 AVM’nin bütün katılımcıları arasında yapılacak ayrı bir değerlendirmede de her iki yaş kategorisinden birer ülke birincisi seçilecektir. Ülke birincilerine, aileleriyle birlikte (2 yetişkin ve en fazla 2 çocuk olacak şekilde) toplam 4 kişilik, The Land of Legends Theme Park Otel’de 1 hafta YP konaklama hediye edilecektir. Otelde konaklamaya hak kazanan ailenin tüm ulaşım masrafları, bulundukları şehirden varsa ekonomi sınıfı uçak, yok ise otobüs gidiş dönüş biletleri, ev-havaalanı-otel-havaalanı-ev arası tüm transferler Kipa tarafından karşılanacaktır. Fazla bagaj ücreti, otel ekstra harcamaları, ekstra turlar, her türlü kişisel harcamalar, bahşişler ve otel yarım pansiyon konseptine dahil olmayan her türlü giderler kazanan katılımcıya aittir. Tatil hediyesinin 1 Haziran – 1 Ekim 2017 tarihleri arasında kullanılması gerekmektedir. Bu tarih aralığında kullanılmayan tatil hediyesi için hak talep edilemez. Tatil hediyesi devredilemez ya da paraya çevrilemez.
· Kipa AVM, hediye edeceği konaklama pakedinin içeriğini, tarihini; diğer ödüllerin de marka ve modelini değiştirme hakkını saklı tutar.

ÖDÜL TÖRENİ :

Ödül töreni, 13 Mayıs 2017’de İzmir Çiğli ya da Balçova Kipa Alışveriş Merkezi’nde yapılacaktır.

YARIŞMA TAKVİMİ :

· 1 – 21 Nisan 2017: Yarışma için kayıt alınması
· 22-23 Nisan 2017: Yarışma
· 3-4 Mayıs 2017: Değerlendirme
· 6 Mayıs 2017: Kazananların duyurulması
· 13-21 Mayıs 2017: AVM Dereceleri Ödül Takdimi
· 13 Mayıs 2017: Ülke Birincileri Ödül Töreni (İzmir)

KATILIMCI GİDERLERİNİN KARŞILANMASI :

· Değerlendirmede dereceye giren 2 katılımcı ve her katılımcının 2 refakatçisinin (2 katılımcı ve 4 refakatçi olmak üzere toplam 6 kişi) ödül töreni için bulundukları şehirden varsa uçak, yoksa otobüs ile İzmir’e ulaşım ve İzmir’de konaklama ücretleri Kipa AVM tarafından karşılanacaktır.
· Katılımcının ödül törenine, tatile birlikte gideceği refakatçilerden biri ile gelmesi zorunludur.

AÇIKLAMALAR :

· Kipa çalışanlarının çocukları yarışmaya katılamaz. Katılsalar dahi ödüle hak kazanamazlar.
· Yarışmaya katılan resimler iade edilmez. Tüm katılımcılar, resimlerle ilgili tüm haklarını Tesco Kipa Kitle Pazarlama Tic. Lojistik ve Gıda San. A.Ş.’ye devretmiş olmayı kabul eder. Resimler Kipa AVM tarafından iletişim malzemesi olarak değerlendirilebilecek ve katılımcıdan izin ve imza alınmaksızın şirketle ilgili yayınlarda kullanılabilecektir. Ödül kazanan resimler Kipa AVM tarafından sergileme amaçlı kullanılabilir. Katılımcılar, yukarıda belirtilen şartların tamamını peşinen kabul etmiş sayılırlar.

http://bietkinlik.com/