Kimya Öğretmenlerine Yönelik FeTeMM Eğitimi ve Uygulamaları

FeTeMM

TÜBİTAK-4005 “Bilim Ve Toplum Yenilikçi Eğitim Uygulamaları” çağrısı kapsamında 20-26 Ocak 2019 tarihinde Yüzüncü Yıl Üniversitesi ev sahipliğinde yapılacak eğitimler için Türkiye’nin dört bir yanındaki siz değerli kimya öğretmenlerini Van’a bekliyoruz.

KİMLER BAŞVURABİLİR?

Projemizde katılımcı olarak yer alacak öğretmenlerimizin seçiminde aşağıdaki özellikler değerlendirme kriteri olarak ele alınacaktır:

Cinsiyet: Katılımcıların yarısının erkek yarısının kadın olmasına dikkat edilecektir.

Görev yapılan il: Projede paylaşılan bilgi ve kazanılan tecrübelerin Türkiye geneline yayılması için seçilecek katılımcıların görev yaptıkları illerin farklı olmasına özen gösterilecektir. Bu nedenle her ilden bir katılımcı olması sağlanacaktır.

Hizmet yılı: Aynı ilden birden fazla başvuru olduğu takdirde hizmet yılına göre seçim yapılacaktır. Katılımcılardan en fazla 15 yıllık deneyime sahip öğretmenler tercih edilecektir. Ayrıca farklı deneyim yıllarına sahip katılımcıların seçilmesine özen gösterilecektir.

Proje deneyimi: Daha önce TÜBİTAK’ın desteklediği benzer herhangi bir projeye katılmayan kimya öğretmenlerinin seçimine öncelik verilecektir.

Şehir dışından katılacak öğretmen sayısının yeterli sayıya ulaşmadığı durumlarda Van şehir merkezi, ilçe ve köylerinde görev yapan kimya öğretmenleri tercih edilecektir.

Belirlenen katılımcıların çeşitli sebeplerle katılamama ihtimaline karşılık 24 kişilik (12 erkek, 12 kadın) bir yedek liste oluşturulacak ve katılamayanların yerine bu listedeki öğretmenler çağrılacaktır.

Başvuru için son tarih: 31 Ekim 2018

Detay ve Başvuru : https://fetemmvan.weebly.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin