Kimya Mühendisliği Zirvesi

Cerrahpaşa Kimya Mühendisliği Kulübü
Kimya Mühendisliği Zirvesi

İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Kimya Mühendisliği Kulübü olarak kulübümüzün gelenekselleşmiş en köklü ve en büyük etkinliği KİMYA MÜHENDİSLİĞİ ZİRVESİ’21 ile karşınızdayız. Yaşanılan pandemi koşulları dolayısıyla bu yıl sizlerle online platformlar üzerinden buluşacak olan KMZ’21 bir tık ile “iuckmk.com” web sitemizde sizleri bekliyor.

Bu yıl birbirinden farklı alanlarda ağırladığımız ve deneyimlerini dinlemek için sabırsızlandığımız sektörlerinde öncü on farklı şirketimiz ve sürpriz konuklarımızla dopdolu iki gün 20-21 Mart 2021 tarihlerinde katılımcıları ile buluşmayı bekliyor.

Katılımcılarımızın, meslek hayatlarına yön verebilecekleri, şirketlerin işe alım ve staj imkanları hakkında bilgilendirmelerini dinleyebilecekleri aynı zamanda kariyer basamaklarını planlarken nelere dikkat etmeleri gerektiğini üst düzey yöneticilerin tavsiyelerinde duyacağı zirvemizde bu yıl ilk defa online platformlar üzerinden gerçekleşecek olan vaka analizi ve mülakat simülasyonu yarışmalarımız sonucunda kazanacakları mentor-menti deneyimlemeleri ile sektörlerde merak ettikleri daha nice soruların cevaplarını birebir bulmalarını hedeflemekteyiz.

KMZ’21 deneyimlerinin yanı sıra sizler için hazırlanan kısa molalarla kazanabileceğiniz büyük ödüllerimizi ve hediyelerimizin daha fazlası için etkinlikte yerini almayı unutma.

Etkinliğimiz deneyim kazanmak isteyen tüm mühendis adaylarımıza, mühendislerimize ve kendini geliştirmek isteyen herkese açıktır.

Sizleri aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.

Kayıt için linke tıklayabilirsiniz
https://forms.gle/CfBQva9LnEsWFKwH8

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin