KATEF / Kamu Tedarikçileri Fuarı

KATEF / Kamu Tedarikçileri Fuarı

Üretmeyen bir Türkiye kalkınamaz ve desteklenmeyen bir üretim sürdürülemez. Bu yüzden kalkınmanın anahtarı “yerli ve milli” üretimdir.

Türkiye’nin global dünya ekonomisinde daha etkin bir güç olması ve sürdürülebilir büyümeyi yakalamasına katkı sağlamak amacıyla Türkiye’de milli ve yerli kalkınmaya destek olacak tüm paydaşları bir araya getirmeyi amaçlayan KATEF / Kamu Tedarikçileri Fuarı, 19 – 22 Aralık 2018 tarihlerinde düzenlenecek.

Kamu ve özel sektör satın alma karar vericilerinin ziyaret edeceği, tedarikçi ve satın almacıları bir araya getirerek yeni müşteriler ve yeni tedarikçiler ile iş bağlantıları networkü oluşturmayı amaçlayan fuar, Yerli ve milli üretimi özellikle kamu alımlarında destekleyerek dışa bağımlılığımızı azaltmayı ve yerli üreticiyi desteklemeyi amaçlamaktadır.

Hedef kitlenizdeki satınalmacılarla buluşun, fırsatları yakalayın!
Fuarlar, yılın belli döneminde kısa bir zaman diliminde gerçekleştiği ve tekrarı en erken bir yıl sonra gerçekleştiği için genelde hedef ziyaretçiler tarafından takvimlerine alınır ve kaçırılmaz. Peki siz tekrarı ancak bir yıl sonra olacak bu fırsatı kaçıracak mısınız? Bugün yerinizi ayırın, en iyiler arasında yer alın!

BU FUARA NEDEN KATILMALIYIM?
KATEF 2018 Kamu Tedarikçileri Fuarı, kamu ve özel sektör satın alma yetkililerinin networklerini çeşitlendirmeyi amaçlayan ve farklı opsiyonlara sahip olmalarına imkan tanıyacak bir fuardır.

Bu sebeple fuara katılacak olan firmalar sahip oldukları pörtföye alternatif seçenekler arayışında olan satın almacılarla bir araya getirerek katılımcılara yeni pazarlar oluşturma, alıcılarla yüz yüze iletişime geçme, ürünlerini veya hizmetlerini birinci elden sunma imkanı sağlamaktadır.

Yeni iş bağlantıları, networking
Markalaşmada önemli bir adım, bilinirliği artırma
Rakiplerinizi izleme ve analiz edebilme
Fuarlar; katılımcılar için pazarlama araçlarının tam bir karması, ziyaretçiler için satın alma direncinin en düşük olduğu mecradır. Bir satışçının potansiyel müşterisi ile rakip ürünlerin de bulunduğu en tarafsız ortamda yüz yüze iletişim kurabildiği, kendisini ve ürünlerini tam olarak ifade edebildiği tek mecradır.

KATILIMCI ÜRÜN GRUPLARI NELERDİR?
Kamu ve özel sektörün çok geniş bir alanda satın alma ihtiyacı olduğu ve geniş bir yelpazede ürün/hizmet sunan farklı üreticilere aracısız olarak tek elden bir kerede ulaşma, karşılaştırma, kısa bir zaman diliminde yüz yüze ürün/hizmet değerlendirmesi yapabilme imkanı bu fuarda sunulmaktadır.

Bu sebeple inşaattan otomotive, makine endüstrisinden medikal ürünlere, ofis büro malzemelerinden teknoloji ve telekominikasyona kadar pek çok sektörde satın almacıların ihtiyacına yönelik ürün grupları uarda satın almacıların değerlendirmesine sunulacaktır.

Geniş bir yelpazede sunulan ürün grupları, satın almacılar için daha cazip bir ortam oluşturmaktadır. Katılımcı için de, farklı alanlardaki satın almacılardan farklı ürünleri için çeşitli satınalmacılara ulaşabilmesi açısından büyük fayda sağlamaktadır.

KİMLERLE BULUŞACAKSINIZ?
Bakanlık Satın Alma Şube Müdürlükleri ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlıkları (özel davet)
Özel hastane satın alma müdürlükleri
Marmara Bölgesi özel okullar satın alma yetkilileri
Özel üniversitelerin satın alma müdürlükleri
AFAD (özel davet)
Milli Savunma Bakanlığı Tedarik Bölge Başkanlıkları (özel davet)
Devlet Malzeme Ofisi satın alma yetkilileri (özel davet)

http://katef.abies.com.tr