KARİYERİMİN KİMYASI 2012

2010- 2011 döneminde Türkiye’nin en aktif “iş ve kariyer “ kulübü seçilen Yıldız Teknik Üniversitesi Kalite ve Verimlilik Kulübü olarak Kariyerimin Kimyası 2012 etkinliği 4.kez düzenlenecektir.

Kariyerimin Kimyası’12; 2011’de olduğu gibi bu yıl da İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamülleri İhracatçılar Birliği’nin ana sponsorluk desteği ile 3-4-5 Aralık 2012 tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan etkinliğimiz alanının en iyisi olmayı hedeflemektedir.

Tarih

3-5 Aralık 2012

Kimyasında Kariyer Olanlar Karkim’de Buluşuyor

Karkim; kimya sektörünün önde gelen firmalarından katılacak konuşmacılar ile, Türkiye’nin dört bir yanındaki üniversite öğrencilerini ve akademisyenleri buluşturmayı hedeflemekle birlikte 2 günlük seminerler dizisi ve bunu takip eden bir günlük teknik geziden oluşacaktır. Çeşitli sosyal aktiviteler ve eğlencelerin de yer alacağı etkinlik ilk 2 gününde fuaye alanında stant açacak olan gıda firmalarıyla bir fuar havasında gerçekleşecektir.

En İyiler Karkim’de

Konuşmacılar Unilever, Florame, İKMİB, Adli Tıp Kurumu, TÜBİTAK MAM gibi kurum ve kuruluşlardan gelecek yöneticiler ve Prof.Dr.Oktay Sinanoğlu’dur.

Etkinliğimiz Sertifikalıdır!

Etkinlik bitiminde tüm katılımcılarımıza okulumuz tarafından onaylı, kimya sektöründe geçerliliği olan sertifikalar verilecektir.

Konaklama

Kariyerimin Kimyası bu sene ilk defa, 4 yıldızlı bir otelde sınırlı kontenjanda konaklamalı katılımcı da ağırlayacaktır.

Katılım Ücretleri

Konaklamalı Katılımcı Ücreti: 100 TL (4 yıldızlı otelde 3 gecelik konaklamayı ve eğlenceleri kapsar)

Konaklamasız Katılımcı Ücreti:10 TL

İletişim

Kariyerimin Kimyası Proje Lideri Tuğçe ÇİNKO
Gsm: 0537 241 17 24
Mail: [email protected]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin