KARİYERİMİN KİMYASI 2011 PROJESİ

2010- 2011 döneminde Türkiye’deki bütün öğrenci kulüplerinin bağlı olduğu sosyal bir platform olan Üniaktivite’nin düzenlediği en aktif kulüp yarışmasında “iş ve kariyer “ alanında Türkiye 1.si seçilen Yıldız Teknik Üniversitesi Kalite ve Verimlilik Kulübü olarak Kariyerimin Kimyası 2011 etkinliği 3.kez düzenlenecektir. 5-6-7 Aralık 2011 tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Fen- Edebiyat Fakültesi konferans salonunda gerçekleşecek olan Kariyerimin Kimyası, bu yıl İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamülleri İhracatçılar Birliği’nin ana sponsor olmasıyla katılımcılarına çok daha kaliteli bir etkinlik sunacaktır.
       Kariyerimin Kimyası 2011; Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan, Kimya sektörünün nabzını tutan firmalardan katılan konuşmacılarla, üniversite öğrencilerini, değerli akademisyenleri biraraya getirerek 2 günlük seminerler ve bunu takip eden 1 günlük teknik geziden oluşacaktır. Etkinlikte  açılış kokteyli ve çeşitli sosyal aktiviteler de yer alacaktır. Seminerler boyunca şirketler, gıda firmaları stant açacak ve beraberinde bir kimya fuarı havasında geçecektir.
      2011 yılının Dünya Kimya yılı olmasıyla içerik çeşitliliğini arttıran Kariyerimin Kimyası, bu sektöre ilgi duyan herkesi bekliyor. Konuşmacılar; Abdi İbrahim, Bilim İlaç, İKMİB, Efes Pilsen, Adli Tıp Kurumu, İzaydaş  gibi kurum ve kuruluşlardan gelecek yöneticiler, Prof. Dr. Sevil Atasoy’dur.
    7 Aralık 2011 tarihinde Bilim İlaç Gebze Üretim Tesislerine Teknik Gezi düzenlenecektir.Kontenjan sınırlı olması sebebiyle katılımcıların kayıtlarını önceden yaptırmaları gerekmektedir.

İletişim: Naile AKARCA
             0554 762 87 83
             [email protected]

Yıldız Teknik Üniversitesi
Kalite ve Verimlilik Kulübü