Kariyerde Sen Zirvesi

Kariyerde Sen Zirvesi

Marmara İşletme Kulübü olarak sektörlerin öncü firmalarının ve ilham verecek isimlerin oturumları ile Türkiye’nin değerli üniversitelerinin öğrencilerinin buluşacağı Kariyerde Sen Zirvesi 8 Mayıs 2021’de Airmeet online platformu üzerinden gerçekleşiyor!

Bu yıl ikincisi düzenlenen, ilkini 14-15 Ocak tarihlerinde insan kaynakları alanında öncü firmalar ağırlanarak online platformda gerçekleştirilen Kariyerde Sen Zirvesi, iki gün boyunca 600+ katılımcıyı 14 sektörden 24 firma ile buluşturdu. Katılımcılar, etkinlik süresince faydalı eğitimler, eğlenceli workshoplar ve ağlarını genişlettiklerini networking rooms ile keyifli anlar yaşarken konuşmacıların tecrübelerini aktardığı oturumlarda ise yeni bir bakış açısı kazandı.

“Kariyerindeki Seni Keşfet!” mottosuyla yola çıkılan Kariyerde Sen Zirvesi’nde katılımcılar, alanında uzman yöneticilerle buluşarak ilham veren sunumlarını ve başarı hikayelerini dinleme fırsatı elde edecekler. Şirketlerdeki kariyer olanaklarını yakından öğrenecek ve bu sayede kariyer planlamalarını yapacaklardır. Etkinlik sırasında yapılacak olan çekilişler ile birbirinden güzel hediyeleri kazanma şansı da yakalayabileceklerdir.

Kariyerindeki seni keşfetmek için seni de etkinliğimize bekliyoruz!

*Etkinlik ücretsiz ve sertifikalıdır.

Kayıt linki: https://www.marmaraisletmekulubu.com/events-1/kariyerde-sen-zirvesi

Detaylı bilgi için: https://instagram.com/marmaraisletmekulubu?igshid=1kauhs352m44n

Sosyal Medya Hesaplarımız:
https://www.marmaraisletmekulubu.com/
https://www.instagram.com/marmaraisletmekulubu/

https://www.youtube.com/channel/UC7mDb4XVqoP1vcdnkwRmpYw