Kariyer ve Gelişim Zirvesi Başlıyor

Marmara Üniversitesi
Kariyer ve Gelişim Zirvesi

Türkiye’nin önemli iş insanlarının buluşacağı Kariyer ve Gelişim Zirvesi’21 etkinliği 29 Mayıs’ta başlıyor. Kariyer planlamanız için ilham alacağınız zirve için hazır mısınız?

 

Türkiye’nin Linkedin’deki en büyük üniversite kulüplerinden biri olan Marmara Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Kulübü tarafından 6.kez düzenlenen “Kariyer ve Gelişim Zirvesi” 29-30 Mayıs tarihlerinde online olarak gerçekleşecek. 2 gün sürecek etkinlikte Türkiye’deki önemli isimler yer alacak.

 

8 oturum ve 2 workshoptan oluşan etkinlikte konuşmacılar kendi kariyer yolculuklarından bahsedip katılımcılara kariyer tavsiyeleri verecekler. Devamında gerçekleşecek olan workshopların biri CV hazırlama pratiği ve kariyer planlama tavsiyeleri üzerine olurken diğer workshopta iş mülakatlarıyla ilgili tavsiyeler verilecek. Son olarak ise zirve başvurusunda mülakat simülasyonuna katılmak isteyenlerden bir kişi seçilecek ve canlı olarak interaktif bir mülakat yapılacak. Yapılan mülakatın devamında ise adayın yaptığı doğrular ve yanlışlar konuşulacak. Bu sayede hem seçilerek mülakata katılan kişi hem de diğer katılımcılar iş mülakatına dair güzel bir tecrübe edinecekler.

 

Selin Türkmenoğlu, Sinan Dumlu, Yasin Kaygusuz, Işıl Hasdemir, Enis Altıok, Dr. Serhan Yılmaz, Cüneyt Özdilek, Cem Çelebiler, Ahmet Hamdi Atalay, Özge Aldemir, Esra Eseroğlu Günay gibi tecrübeli isimlerin yer alacağı etkinlikte hem kariyer planlamanız için ilham alacak hem de oldukça önemli konularda bilgi sahibi olacaksınız.

 

Etkinliğe sizde katılmak istiyorsanız buraya tıklayıp katılabilirsiniz. Bu tarz üniversite etkinliklerinin özellikle iş hayatına başlarken önemli bir tecrübe sunacağını unutmayın. Aklınıza takılan her soruyu da mutlaka sormaya çalışın. İş insanlarının deneyimlerinden faydalanmak çoğu zaman önemli bir şanstır. Marmara Üniversitesi Kariyer ve Gelişim zirvesinde de kendinize çok ciddi bir katkı sağlayabilirsiniz.