“Karikatürlerle Felsefe” Etkinliğine Katıldık

Bilim ve Teknoloji Festivali’nde Atölye Etkinliklerine Katıldık

Balıkesir’de ” Bilim ve Teknoloji Festivali” 26-28 Mayıs 2022 tarihlerinde yapıldı. Festivale, 27.5.2022 tarihinde iki grup olarak katıldık.

Balıkesir Bilim ve Teknoloji Festivali’ndeki ‘Karikatürlerle Bilim Felsefesi” atölyesine okulumuz felsefe grubu öğretmeni Dr.Asiye Akbulut ve öğrencileri , “Geleceğin Egitimi” adlı seminere ise bilişim teknolojileri öğretmeni Dr. Yunus Emre Avcu ve öğrencileri ile katıldık.
Felsefe atölye etkinliğini Bandırma’da felsefe grubu öğretmeni olan Özay Nuri Aksoy öğretmenimiz yaptı. Öğrencilerimiz dilsiz karikatürleri yorumladı. Atölye etkinliği ile öğrenciler, felsefenin bilimde, sanatta, edebiyatta yansımasını öğrendi.
Sayın Valimiz Hasan ŞILDAK’ın FELSEFE atölye etkinliğimizi ziyaret etmiştir. Kendilerine atölye ziyaretleri için teşekkür ederiz.
Atölye sonrasında iki grup, festivaldeki diğer çalışmaları inceledi. Felsefe atölye lideri Özay öğretmenimize, etkinliğe katılan tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ederiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

5 × 1 =