Karamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Burs Başvurusu

Karamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Burs Başvurusu

İlimiz nüfusuna kayıtlı olup Ankara’da yüksek öğrenimine devam eden geleceğimiz gençlerimize, sıcak bir yuva ortamında uzanan bir dost eli olma çalışmalarımızı hayırseverlerimizin katkıları sayesinde devam ettirebilmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Önümüzdeki dönem öğrenci sayımızı bir miktar artırarak 100 öğrenciye sekiz ay süreyle kişi başı aylık 300 TL yıllık 2.400 TL burs vermeyi planlamış bulunmaktayız.

Burs fonumuza maddi katkı sağlayan hayırsever hemşerilerimize, geri dönüş yapan öğrencilerimize ve dostlarımıza derneğimiz adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Karamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 2018 / 2019 eğitim dönemi burs başvuruları, 24-28 Eylül 2018 tarihleri arasında (Mithatpaşa Caddesi No: 56 / 1 Kızılay – Ankara) 12.30 – 18.00 saatleri arasında şahsen yapılabilecektir.

Karaman nüfusuna kayıtlı, Ankara’daki herhangi bir fakülteye (Lisans) kayıt yaptıran, ihtiyaç sahibi öğrenciler, aşağıda istenen evraklar ile birlikte şahsen, dernek yönetimine imza karşılığı teslim edilmesi suretiyle başvurularını yapabileceklerdir.

İlk kez başvuranlar için istenen belgeler:
-Başvuru formu (Başvuru anında Dernekten temin edilecek.)
-Yükümlülük belgesi, (Başvuru anında Dernekten temin edilecek.)
-İki adet vesikalık fotoğraf
-ÖSYM Sonuç Belgesi,
-Öğrenci Okul Kayıt Belgesi,
-Vukuatlı nüfus kayıt örneği,
-Çalışan Anne ve Baba için maaş bordoları, çalışmıyorsa yazılı gelir beyanı,
-Tapu İl Müdürlüğünden alınacak anne baba için ayrı ayrı tapu kaydı, (Resmi evrak)

Ara sınıflar ve geçtiğimiz dönem burs alan öğrenciler ise, not belgesi ve öğrenci kayıt belgelerini belirtilen tarihler arasında Dernek Merkezine şahsen teslim ederek yeni dönem için burs başvurularını yapmış olacaklardır.

Belirtilen tarihler arasında başvuruda bulunmayan eski dönem öğrencilerimizin bursları devam ettirilmeyecek ve şahsen başvuruda bulunmayan öğrencilerin müracaatları değerlendirmeye alınmayacaktır.

Adres: Mithatpaşa Caddesi Kıvanç Apartmanı No: 56/1 Kızılay-Çankaya/ANKARA
Tel / Faks: 0 312 432 06 70 Cep Tel: 0 533 203 64 70

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.