Kara Sistemleri Semineri

Önceki yıllarda başarıyla icra edilerek gelenekselleşme başlayan Deniz Sistemleri Seminerimizin beşincisini 8-9 Ekim 2012 tarihlerinde Savunma Sanayii Müsteşarlığımızın ev sahipliğinde Ankara’da gerçekleştirilecektir. Yut içinden ve yurt dışından denizcilerin, savunma sanayicilerinin, karar vericilerin, araştırmacı ve akademisyenlerin, denizi ve denizciliği sevenlerin katılımı ile zenginleşen, emeklerinizin değerlendirilmesini sağlayan bu foruma destek ve Sponsor olarak katkılarınız denizciliğimizi ve deniz savunma sistemlerimizi geliştirecek ve sektörde yenilikçilik sağlayacaktır. Geçen yıl seminerimize yaklaşık 1000 kişi katılmıştır.
Salon, organizasyon ve program düzenlemesini etkin bir şekilde gerçekleştirebilmek için Ana Sponsorluk ve Oturum Sponsorlukları başvurularınızı ivedi bekliyoruz.

Yer: Ankara / Tarih: 8-9 Ekim 2012, Saat 08.30 – 18.00
Dinleyici katılımı kayıt yaptırmak koşulu ile ücretsizdir. Detaylı bilgi ve kayıt için: www.denizsistemlerisemineri.com [email protected] Lütfen siz de duyurunuz.
Ana Sponsorlar: Aselsan, Havelsan, Meteksan…
Oturum Sponsorları: Ares Shipyard, Euroguarco, Evonik Foams, Figes, Koç Bilgi ve Savunma, Lockheed Martin, Navantia, Rolls-Royce, Sedef Tersaanesi, STM, TAI, Yaltes, …
Üniversiteler: İTÜ AUVTECH, ODTU-BİLTİR, Sinop Üniversitesi,…
Sergi Katılımcıları: Artı Denizcilik, Atlas Elektronik, Axon Cable SAS, Lopel Teknoloji, Mikro Bilgi, On Target Aligment, Tekno Kauçuk, ThyssenKrupp,…

∫ ∫ ∫ ∫ ∫ ∫ ∫

 

“4. Deniz Sistemleri Semineri” 17-18 Ekim 2011 tarihlerinde Savunma Sanayii Müsteşarlığımızın ev sahipliğinde, ODTÜ Kültür Kongre Merkezinde gerçekleştirilmiştir.
Dinleyici olarak katılım ücretsiz olarak gerçekleştirilmiştir. Seminerimize sektörden yaklaşık 1000 kişi katılmıştır.
Ana Sponsorlar: Aselsan, Havelsan
Media Sponsor: MSI Dergisi
Oturum Sponsorları: AFCEA, Akro Mühendislik, AMI International, BAE Systems, EMC, Evonik Foams & EUROGUARCO, Figes, GATE Elektronik, İstanbul Tersanesi, Johnson Controls, KAREL, Lockheed Martin, MBDA, Meteksan Savunma, Navantia, Rohde-Schwarz, Rolls-Royce, SAAB, STM, TAI, Trelleborg, Yaltes
Üniversiteler: ODTÜ-BİLTİR, Piri Reis Üniversitesi, Tüdev, Yıldız Teknik Üniversitesi
Sergi Katılımcıları:Adik, Aeromaritime, Aktif Neser, Artı Denizcilik, Atlas Elektronik, BIAS Mühendislik, BMT Defence, Delta Danışmanlık, Desistek, EKSEN Mühendislik, Eren Bilgi İşlem, ESIS Enerji, Global Teknik, GOCA Exhibition, Lopel Teknoloji, Mikro Bilgi, mil-sys, ODTU-BILTIR, Pall Corporation, Rheinmetall Defence, Sedef Tersanesi, Tam İsabet Muvazaat, Truva, Türk Loydu.
Simultane Çeviri Hizmeti UK Trade & Investment Defence & Security Organisation’nun desteği ile sağlanacaktır.
İrtibat: [email protected]

∫ ∫ ∫ ∫ ∫ ∫ ∫

“3. Deniz Sistemleri Semineri”, 11-12 Ekim 2010 tarihinde Savunma Sanayii Müsteşarlığımızın ev sahipliğinde, ODTÜ Kültür Kongre Merkezinde yaklaşık 850 kişinin katılımı ve desteği ile gerçekleştirilmiştir. Bölgesel uluslarası bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlediğimizin bir kanıtı olarak kendi tersanelerimizin ve firmalarımızın yanısıra Avrupa tersaneleri ve firmaları da seminerimize katılmışt??r.
Destekleyen Kurumlar: SSM, SASAD, ODTÜ-BİLTİR, TSS HABER Grubu ve Defence Turkey

3. Deniz Sistemleri Seminerimizin ana sponsorları RMK Marine Tersanemiz ile HAVELSAN A.Ş. olmuştur.

Basın Sponsorumuz: Savunma & Havacılık Dergisi

Oturum Sponsorlarımız ise; ADİK Tersanemiz, AMI International, Ayesaş, BAE Systems, Borusan Güç Sistemleri, CAE SOLUTIONS, Figes A.Ş., HEXAGON STUDIO, IFS Türkiye, İstanbul Tersanesi, Meteksan Savunma, MilSOFT, NAVANTIA, Renk Transmission, Rohde-Schwarz, Rolls-Royce Marine, RTI & Tektronik, SAAB, STM, Thales, ThyssenKrupp Marine Systems, Türk Loydu, Yaltes ve Yonca Onuk Tersanemiz şeklinde olmuştur.

Sponsorlarımıza ilave olarak sergiye katılım için Aeromaritime, Askar Makina, Anova, Artı Denizcilik, Atlas Elektronik, BMT Defence, Çelik Tekne Tersanesi, Defence Turkey, Gepa, Global Teknik, Goca Exhibitions, Gürsaş, IDC Sav.San., Jotun, Lopel Teknoloji, MİKRO BİLGİ, RHEINMETALL DEFENCE, SEDEF Tersanesi, TAM İSABET MUVAZAAT, Tekno Kauçuk, TÜBİTAK BİLGEM ve ODTÜ-BİLTİR ve Defence-Turkey sergi katılımcıları arasında yer almıştır.

Simultane Çeviri Hizmeti UK Trade & Investment Defence & Security Organisation’nun desteği ile sağlanmıştır.
∫ ∫ ∫ ∫ ∫ ∫ ∫

“2. Deniz Sistemleri Semineri” – TSS Haber grubu olarak düzenlediğimiz “2. Deniz Sistemleri Semineri” 12 Ekim’de aynı şekilde ODTÜ KKM de yaklaşık 750 kişinin katılımı ve desteği ile gerçekleştirilmiştir. Seminerimize Dz.K.K.lığı ve Sahil Güvenlik K.lığı personeli de katılmıştır.
Düzenleyen Kuruluşlar: SSM, SASAD, ODTÜ ve TSS HABER GRUBU

Ana Sponsor: ASELSAN

Oturum Sponsorları (14): AYESAS, DESAN Tersanesi, FİGES, HAVELSAN, METEKSAN SAVUNMA, MTU, ROHDE & SCHWARZ, SAAB, SELEX, TRANSAS-RATELMAK, TÜBİTAK MAM, TÜBİTAK UEKAE, TÜRK LOYDU ve YALTES. Ayrıca sergide yer alanlar (14): ARTI Denizcilik, AEROMARITIME, ANOVA, EX-EN, GLOBAL TEKNİK, JOTUN, KATRON, LOBEL TEKNOLOJİ, ME-GE TEKNİK, MİKRO BİLGİ, ODTÜ-BİLTİR ve RHEINMETALL-AD (OCAG), SUASİS, TEKNO KAUÇUK.

Hizmet Desteği: Venue Congress Supporter.

 

∫ ∫ ∫ ∫ ∫ ∫ ∫

TSS Haber grubumuz ve Elektronik Vadisi işbirliği ile düzenlenlediğimiz “1. Deniz Sistemleri Semineri” 21 Ekim 2008 de yaklaşık 500 kişilik ziyaretçi katılımı ve büyük bir coşku ile gerçekleştirilmiştir.
Destekleyen kuruluşlar: SSM, SASAD, TUBİTAK MAM, TÜBİTAK UEKAE ile ODTÜ-BİLTİR.

Düzenleyen Kuruluşlar: Elektronik Vadisi ve TSS HABER Grubu

Ana Sponsor: ASELSAN

Oturum Sponsorları: HAVELSAN, AYESAS, SELEX, YALTES, FİGES, METEKSAN SAVUNMA, LEONI, DBAL, ROHDE & SCHWARZ, GET Engineering, CHELTON Antennas, Astrium/EADS, WASS ve SAGEM.

Ayrıca sergide yer alanlar: SAAB, AEROMARITIME, Defence-Turkey, GATE Elektronik, ODTÜ-BİLTİR, TÜBİTAK-UEKAE ve OCAG.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin