Kamu Açık Kaynak Konferansı

TÜBİTAK ULAKBİM önderliğinde gerçekleştirilen Kamu Açık Kaynak Konferansının dördüncüsü düzenleniyor.
Konferansta bu yıl Pardus Projesi, açık kaynak dünyasındaki gelişmeler ve çözümler, kamu açık kaynak kullanım ve uyarlama öyküleri, ülkemizde yürütülen faaliyetler, kamu kaynaklarının etkin ve verimli kullanımı ve benzeri konular, seminerler ve çalıştaylar eşliğinde ele alınacak.

24 Ekim 2018 – Sheraton Hotel, Ankara
Kamu Açık Kaynak Konferansı 2018’de konuşmacı olmak için başvurular başladı.

http://kak.org.tr

??????
● Başvurunuzu gönderdikten sonra size başvuru kaydınızı güncelleyebilmeniz için bir e-posta gönderilecektir. Bu e-postayı saklayınız.
● Yanıtlarınızda değişiklik yapmak için bu e-postadaki bağlantıya tıklayınız. Lütfen yanıtlarınızı düzenlemek için yeniden form gönderimi yapmayınız!
● Her bir seminerin izin verilen süresi 30 dakikadır.
● Başvuru sırasında sizden (sadece anahatlarından ibaret olsa bile) bir taslak sunum dosyası istenecektir. Taslak sunum dosyasını henüz tamamlamamış olanların 5 Ekim 2018 gece yarısına kadar bir taslak sunum eklemeleri gerekmektedir. Aksi takdirde başvuruları iptal edilecektir.
● 17 Ekim 2018 tarihinde seminer için hazırlanmış olan sunum dosyasının son hali semineri verecek kişiden talep edilecektir. Bu tarihte sunum dosyasını iletmeyenlerin semineri iptal edilecektir.