Kampüs Gelişim Günleri 2014

IEEE ODTÜ Öğrenci Kolu
Kampüs Gelişim Günleri Nedir?
IEEE ODTÜ Öğrenci Kolu’nun düzenlediği Türkiye’nin en zengin içerikli, kariyer ve teknolojiyi bir araya getiren Kampüs Gelişim Günleri 10-11-12 Mart tarihleri arasında ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde yapılacaktır. HSBC platin sponsorluğu ile bu yıl 8.si düzenlenen Kampüs Gelişim Günleri öğrencilere sektörleri tanıma, iş olanakları hakkında bilgi sahibi olma ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunma gibi eşsiz fırsatlar sunacak çok sayıda panel, eğitim ve workshoplardan oluşuyor.

NOT: Etkinliğimiz ÜCRETSİZ’dir, 7 ve üzeri katılımlarda SERTİFİKA verilecektir.

Bu seneki konular nelerdir?
Bütün bölümlere hitap etme amacı taşıyan etkinliğimize üst düzey yöneticilerin ve alanında yetkin kişilerin katılacağı Bilişim,Elektronik,Oyun,Sanayi,Kişisel Gelişim, Girişimcilik, İktisat, Gıda, Kariyer, Bankacılık,Sosyal Medyaya dair panellerde öğrenciler kariyer hedeflerine yönelik sorularına cevap bulacaklar.

Kariyerlerinde başarılı olmuş insanlar da etkinlikte olacak mı?
Gelişmenin ve arzu edilen noktaya ulaşmanın başarılı insanları izleyerek ve onların tecrübelerinden faydalanılarak ulaşılacağına inanıyoruz. Bu amaçla kendi alanlarında başarılı olmuş insanları dinlemek istiyoruz. Zaytung, Onedio ve Kariyer.net’in kurucuları, Silikon Vadisi’ndeki Türk Girişimciler, alanında başarılı fotoğrafçılar, yazarlar ve daha birçok lider bizlerle olacak.

Kişisel Gelişim yönünden bana neler katar?
Etkinliğin hedeflerinden birisi de katılımcıları kişisel gelişim yönünden desteklemektir. Bu amaçla alanında uzman eğitimciler ve şirketlerle liderlikten sosyal sorumluluğa birçok farklı içerikte oturum ve çalıştaylar oluşturduk. P&G, Kariyer.net, SOGLA, UpAguru ve alanında başarılı birçok şirket ve sivil toplum kuruluşu bizlerle olacak.

Teknik olarak nasıl gelişebilirim?
Kampüs Gelişim Günleri sadece kariyer odaklı bir etkinlik değildir. Mühendislerin ve teknolojiyle ilgilenenlerin de kendilerini teknik olarak geliştirebileceği etkinliğimizde Linux, Open Software ve Hardware, Gömülü Sistemler, 3D Modelleme ve birçok konuda teknik oturum ve teknik çalıştaylarımız olacaktır.

10 Mart 2014 10:00
12 Mart2014 18:00

Kayıt ve daha fazla bilgi için: