Kampüs Gelişim Günleri 2013

IEEE ODTÜ Öğrenci Kolu’nun düzenlediği Türkiye’nin en zengin içerikli, kariyer ve teknolojiyi bir araya getiren Kampüs Gelişim Günleri 25-26-27 Şubat 2013 tarihleri arasında ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde yapılacaktır.

Arçelik ve HSBC platin sponsorluğu ile bu yıl 7.si düzenlenen Kampüs Gelişim Günleri öğrencilere sektörleri tanıma, iş olanakları hakkında bilgi sahibi olma ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunma gibi eşsiz fırsatlar sunacak çok sayıda panel, eğitim ve workshoplardan oluşuyor.
Üst düzey yöneticilerin ve alanında yetkin kişilerin katılacağı iktisat, markalaşma, girişimcilik, sosyal medya, gıda sektörü, maden, elektronik, havacılık, bilişim, pazarlama ve bankacılığa dair panellerde öğrenciler kariyer hedeflerine yönelik sorularına cevap bulacaklar. Panellerin yanı sıra HSBC, Accenture, Turkcell, Microsoft, Kariyer.net, Deloitte ve General Electric özel oturumları olacaktır. Aralarında Microsoft workshop ‘unun da bulunduğu bir çok alanda düzenlenecek workshoplar öğrencilere aktif şekilde katılım şansı sunacaktır. Teknik içerikli etkinlikler ile birlikte psikodrama ve Bilge adam eğitimleri, özgüven geliştirme oturumları öğrencilerin kişisel gelişimlerine önemli katkıda bulunacaktır.