KADRAJIMDAN SANATA e-TWİNNİNG PROJESİYLE FOTOĞRAF ÇEKMENİN KEYFİNE VARDIK.

Projemizin amacı; öğrencilerimizin değerlerimiz ve belirli gün ve haftalardan yola çıkarak çeşitli sanat faaliyetlerinde bulunmalarıdır. Bu faaliyetlerde bulunurken hem eğlenecek, hem öğrenecek hem de estetik bakış açılarını ve yaratıcılıklarını geliştireceklerdir.
Bu projeyle; öğrenciler eğlenerek, yaratıcı düşünerek, hayal ederek, ürünler ortaya koyarak, farklı alanlarda çeşitli kazanımlara sahip oldular.
Kendini, çalışmalarını farklı yollarla ifade eden bireylerolmasına katkı sağlandı.
Öğrencilerin estetik bakış açılarını geliştirdi, farklı sanat etkinliklerine ilgi duymalarını sağladı.

Projeye çeşitli şehirlerden öğretmen ve öğrencileri katıldı. Bu öğretmenlerimiz; Şanlıurfa Bellik İlkokulu’ndan Hatice Coşarer, İstanbul Mahmut Şevket Zırh İlkokulu’ndan Merve Cici, Zonguldak Yunuslu İlkokulu’ndan Muhammet Batır, İstanbul Ticaret Odası Şehit Er Dursun Sıvaz İlkokulu’ndan Sevdanur Yüşen, Derbent Şehit Mustafa Doğramacı İlkokulu’ndan Uğur Şerbetçigil, Taşdelen 125. Yıl İlkokulu’ndan Zehra AKBAŞ SEFEROĞLU ve Zuhre GÜLER PEYNİRCİ,İStanbul Çekmeköy Reşadiye Altan Yazıcı İlkoklu’ndan Çiğdem Evran, İzmir Osman Nuri Ersezgin İlkokulu’ndan Özlem Seven, Konya Müslüme – Ali Yaman İlkokulu’ndan Şehnaz Gök.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin