İzmir’den Silikon Vadisi’ne Uzanan Yolculuk-Ayşegül İldeniz Konferansı

Girişimcilik ve yenilikçilik ekosisteminin geliştirilmesine yönelik gerçekleştirdiğimiz çalışmalar kapsamında; yenilikçi, yaratıcı ve ülkemizde yeni değer ve fırsatlar yaratan başarı hikayeleri ve yaklaşımların yeni girişimcilerimiz ve mevcut üyelerimiz ile paylaşılması önem taşımakta olup Odamızca “Girişimcilik, İnovasyon ve Yönetim Sohbetleri” Konferans Serisi düzenlenmektedir.

Söz konusu konferans serilerimize, İzmir’den başlayıp Silikon Vadisi’ne kadar uzanan bir yolculuğa imza atmış bir isim ile devam ediyoruz. Silikon Vadisinde inovasyon, akıllı şehirler, nesnelerin interneti, dijital dönüşüm ve gelecek üzerine çalışan teknoloji öncüsü olan Ayşegül İldeniz, mikroişlemci devi Intel’de Türkiye, Orta Doğu ve Afrika Başkanlığı, Yeni Teknolojiler Dünya Başkan Yardımcılığı yapmış, son olarak da Amerikan akıllı şehir, akıllı enerji pazar lideri Silver Springs Networks’ün COO’luğunu yürütmüştür.

2015 yılında Fast Company tarafından dünyanın ilk 100 en yaratıcı kişisinden biri, 2014 yılında Amerika’nın en etkili Türk kadınlarından biri, 2006 yılında Dünya gazetesi tarafından Türkiye’nin en başarılı iş kadını seçilmiştir. ATS, TPF, TBV, Eczacıbaşı Holding, Vestel Elektronik ve Vestel Beyaz Eşya şirketlerinin Yönetim Kurulu Üyesi ve TÜSİAD Silikon Vadisi Ağı’nın Başkanı’dır.

Bu kapsamda; 6 Ağustos 2018 Pazartesi günü 13.30-16.00 saatleri arasında Odamız Çok Amaçlı Toplantı Salonu’nda Sayın Ayşegül İLDENİZ’in konuşmacı olarak katılımıyla düzenlenecek olan “Girişimcilik, İnovasyon ve Yönetim Sohbetleri: “İzmir’den Silikon Vadisi’ne Uzanan Yolculuk Ayşegül İldeniz Konferansı”mıza katılımınızı dileriz.

Saygılarımızla

İLETİŞİM
İzmir Ticaret Odası
Atatürk Cad. No: 190 35220 Alsancak / İZMİR
Tel +90 232 498 46 83 Fax +90 232 498 46 35
E-mail ovgu.pinar@izto.org.tr Web www.izto.org.tr