IV. Uluslararası Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Sempozyumu

Değerli Bilim İnsanları, Sizleri 21-23 Haziran 2019 tarihleri arasında Sosyal Araştırmalar & Davranış Bilimleri Dergisi ve Antalya AKEV Universitesi’nin (Türkiye) ev sahipliğinde, Calal-Abad Devlet Üniversitesi (Kırgızistan), Saint Andrew the First-Called Georgian Universitesi (Gürcistan), ve Farabi Devlet Üniversitesi (Kazaistan) işbirliği ile Antalya’da düzenlenecek olan IV. Uluslararası Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Sempozyumu’na davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Sempozyumumuza sözlü ve poster bildirinin yanı sıra video bildiri ile başvuru yapabilirsiniz. Sempozyuma kabul edilen bildiri özetleri ISBN’li Sempozyum Bildiri Özet Kitabı’nda, bildiri tam metinler ise, yazarların tercihlerine göre ISBN’li Sempozyum Bildiri Kitabı’nda veya hakem süreci tamamlandıktan sonra Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Dergisi‘nde (SADAB) tam metin makale olarak ücretsiz yayınlanacaktır.

Uluslararası Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Sempozyumu ve Sosyal Araştırmalar & Davranış Bilimleri Dergisi doçentlik başvuruları ve yenilenen akademik teşvik kriterlerine sahiptir. Sempozyum dili Türkçe, İngilizce, Rusça ve Arapça’dır.

Sempozyum Yeri: Antalya

Sempozyum Son Başvuru Tarihi: 21-23 Haziran 2019

Sempozyum İletişim : sadabsempozyum@gmail.com

http://sadabsempozyum.org/homesite