IV. Ulusal Çevre ve Ekoloji Kongeresi

Kongre Hakkında

– IV. Ulusal Çevre ve Ekoloji Öğrenci Kongresi’ne dinleyici olarak katılmak isteyenler için hiçbir şart aranmamaktadır; IV. UÇEK herkese açıktır.

– IV. UÇEK, 8-9 Şubat 2013 tarihlerinde Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü, Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

– Her katılımcımıza “Katılım Belgesi”, posterli sunum yapacak olan katılımcılarımıza, “Posterli Sunum Belgesi”; sözlü sunum yapacal olan katılımcılarımıza ise “Sözlü Sunum Belgesi” verilecektir.

– Her iki gün için de adlarınız Hacettepe Üniversitesi kapılarına bildirileceği için, Hacettepe Üniversitesi dışından katılımcılarımız girişlerde sorun yaşamayacaktır. Kayıtlar ve Ödemeler Hakkında

– Kayıtlar, önkayıt alınarak yapılacaktır. Katılım Başvurusu sayfasından bize göndereceğiniz bilgiler tarafımızdan kaydedilecek ve 1 ay , otuz iş günü içerisinde aşağıda belirtilen hesap numarasına ücretin yatırılması beklenecektir. Bu süre geçtikten sonra ücretin yatırılmaması durumunda, bilgileriniz listemizden silinecektir. Bu durumda tekrar formu doldurarak, kayıt işlemini yinelemenizi, ya da İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

– IV. Ulusal Çevre ve Ekoloji Öğrenci Kongresi’ne katılım ücreti 25 TL’dir.