IV. Hacettepe Biyoloji ve Uygulamaları Kongresi

IV. Hacettepe Biyoloji ve Uygulamaları Kongresi

Kongremiz 4-5-6 Şubat 2019’da Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü Mehmet Akif Ersoy Salonunda gerçekleşecektir.

Bu yıl kongremizi “Kanser, Biyoinformatik ve Psikoloji” adı altında 3 bölüme ayırdık. İlk iki gün Hacettepe Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Salonunda olacaktır.

Üçüncü gün ise Biyoloji Bölümünde Türkiye’de biyoloji alanında birçok önemli çalışmaya imza atmış Hacettepe Biyoloji Bölümü Akademisyenlerinin katkılarıyla düzenleyeceğimiz çalıştaylardan oluşacaktır. Çalıştaylar en kısa zamanda kesinleşip, sayfamızdan duyurulacaktır.

Kayıtla ilgili bilgiler aşağıda yer almaktadır:

1. Hacettepe Biyoloji ve Uygulamaları Kongresi’ne dinleyici olarak katılmak için hiçbir şart aranmamaktadır; etkinliğimiz herkese açıktır.
Ancak çalıştaylara katılım için 18 yaş zorunluluğu vardır.

2. Kontenjan 300 kişi ile sınırlıdır.

3. Kongremize katılan her katılımcımıza “Katılım Belgesi”, çalıştaylarımıza katılanlara da ek olarak “Çalıştay Sertifikası” verilecektir.

4. Konuşmacılarımızın sunumları Türkçe dilinde olacaktır.

5. Nizamiye girişinde herhangi bir sorun olmaması için isim listeniz önceden bildirilecektir.

6. Ön kaydımız açılmıştır. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScun5ZXtyV5uNLuj1Fv9Iu33XAVYWsOu05iJXOUE-eHgu97jQ/viewform?c=0&w=1 adresinden ön kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Katılım formundan bize göndereceğiniz bilgiler tarafımızdan kaydedilecektir. Ön kayıdınız onaylandığı takdirde topluluğumuz tarafından onay maili yollanacaktır.

12. Kayıt olan herkesin yukarıdaki şartları kabul ettiği varsayılır.

Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için: ekolojigrubutoplulugu@gmail.com