İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü Bosch’u İTÜ öğrencileriyle buluşturuyor !

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü Bosch’u İTÜ öğrencileriyle buluşturuyor !

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü’nün gerçekleştirdiği, Türkiye’nin en iddialı yönetici-öğrenci buluşması etkinliklerinden olan Sektörün İçinden adlı organizasyonda bu kez de Dayanıklı Tüketim Sektörü’nün lider firmalarından Bosch ağırlanacak.

Kontenjanı 20 kişiyle sınırlı olan etkinlikte CV’lerine göre seçilecek şanslı katılımcılar Dayanıklı Tüketim Sektörü’nü ve firmayı Bosch’un üst düzey yöneticilerinden dinleme, interaktif vaka çalışması sırasında ise yeteneklerini fark ettirme fırsatı bulacak. Aynı zamanda vaka çalışması sonucunda Bosch yöneticileri tarafından 1. seçilecek grubu şirket gezisiyle BOSCH’u yakından tanıma ve BOSCH Türkiye ve Orta Doğu İnsan Kaynakları Direktörü Umut Güvenç ile öğle yemeğinde buluşup deneyimlerinden faydalanma şansı bekliyor olacak.

16 Nisan 2015 Perşembe günü saat İTÜ Maçka Kampüsü’nde gerçekleşecek olan Bosch ile Sektörün İçinden şirket yöneticileriyle yapılacak oturum ve vaka çalışmalarının yanı sıra kariyerlerine ilk adımlarını atmaya hazırlanan katılımcılar için Kariyer Koçluğu Eğitimi’ni de programında barındırıyor.

*Etkinliğe başvuru için üniversite, bölüm, sınıf sınırlaması yoktur.

*Etkinliğe katılım ücretsizdir.

*Başvurular kariyer.net üzerinden alınacaktır.

Başvuru için: www.ituemk.org ya da http://goo.gl/chrIKl