İTÜ EMÖS PROJE YARIŞMASI

“BİR PROJEM VAR DİYORSAN” 19. İTÜ EMÖS  PROJE  YARIŞMASI BAŞLADI

 

Türkiye’nin “En Aktif İş ve Kariyer Kulübü” olan İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü (İTÜ EMK) Türkiye’nin ilk proje yarışması tabanlı organizasyonu olan İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu’nu 21- 25 Şubat 2012 tarihlerinde düzenliyor.

Sempozyum, Üniversite öğrencilerini akademik çalışmalara özendirmek, hazırlayacakları proje ve bildirilerle kariyerlerine katkı sağlamak, öğrenciler ile iş dünyası arasında yeni köprüler kurarak günümüz mühendislik problemlerine ışık tutmayı amaçlıyor. Sempozyuma, Türkiye ve KKTC’deki çeşitli üniversitelerden Endüstri Mühendisliği ve Yönetim Bilimleri Lisans ve Yüksek Lisans Öğrencileri, ayrıca iş dünyasından deneyim sahibi yöneticiler ve iş dünyasının yeni üyeleri katılacak.

Türkiye’nin en uzun soluklu öğrenci sempozyumu kapsamında gerçekleşecek olan “Bir Projem Var Diyorsan” adlı proje yarışması, bu sene ana sponsor Finans Bank olmak üzere, organizasyon sponsorları Anadolu Grubu, Johnson&Johnson, Migros ve Mercedes-Benz’in sponsorluğunda katılımcılarını bekliyor.

Son katılım tarihi 22 Ocak 2012 olan yarışmaya, Türkiye genelinden en fazla 4 kişilik gruplar katılabilecek. Gönderilen projelerin bildiri ya da proje formatında istendiği yarışmanın sonuçları jüri tarafından belirlenerek ve son gün yapılacak “Kapanış Töreni’nde” ilan edilecek. Birinci, ikinci ve üçüncü olan projeler ödüllendirilecek.

İTÜ EMÖS Proje Yarışması Ödülleri:

 1 Gruba: 2500 TL + Özyeğin Üniversitesi’nden MBA

2. Gruba: 1500 TL + Dizüstü bilgisayar

3. Gruba: 1000 TL + Yurt Dışı Dil Eğitimi

Ayrıntılı Bilgi ve Başvuru İçin: www.birprojemvardiyorsan.com

*Katılım ücretsizdir.

**Gruplarda Endüstri Mühendisliği Bölümü dışında en fazla 1 öğrenci bulunabilir.