İTÜ EMK Optimum Dergisi’nin Popüler temalı sayısı çıktı!

Optimum Dergisi

Türkiye’nin en aktif öğrenci topluluklarından biri olan İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü’ne (EMK) bağlı olarak 1992’den bu zamana kadar çalışmalarını yürüten Optimum Dergisi’nin Popüler temalı sayısı çıktı!

Yılda 3 kez yayınlanan Optimum Dergisi’nin üçüncü ve son sayısında serbest tema işlenir. Optimum ailesi ile beraber karar verilen tema, bu sene “Popüler” olarak belirlendi. Optimum Dergisi’nin bu sayısında günümüzdeki popüler medya alışkanlıkları ile yeni anlamlar kazanan fenomenlik, viral olmak, linç kültürü gibi kavramlar incelendi ve çeşitli dosya konularında işlendi. Kültür-sanat bölümünde yaşamınızı pozitif anlamda etkileyecek ve sizlere farkındalıklar kazandıracak “Yeni Nesil Etler”, “Atıksız Yaşam Mümkün mü?” gibi içerikler yer aldı. Çok kıymetli isimlerden altın değerinde mesajlar içeren röportaj bölümünde ise Yazar Behçet Çelik, Doktor Yavuz Dizdar ve Girişimci İş İnsanı Sina Afra ağırlandı.

Siz de ücretsiz bir şekilde ituoptimum.com adresinden Optimum Dergisi’nin dijital versiyonuna veya Spotify ve YouTube uygulaması üzerinden “İTÜ EMK Optimum Dergisi” adı altında sesli dergiye ulaşabilir, bilgi ve kültür dolu eşsiz bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Keyifli okumalar!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin