İTÜ EMK Optimum Dergisi “Kariyer”

Optimum Dergisi
Optimum Dergisi

Türkiye’nin en aktif öğrenci topluluklarından biri olan İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Endüstri Mühendisliği Kulübü’ne (EMK) bağlı olarak 1992’den bu zamana kadar çalışmalarını yürüten Optimum Dergisi’nin kariyer temalı 2020 Kasım-Aralık sayısı çıktı!

Yılın ilk sayısı olan kariyer temalı sayıda farklı sektörleri yakından incelemek, teknolojik gelişmelerle değişimlere tanık olmak ve herkesin kariyer yolculuklarına ışık tutmak hedeflenmektedir.
Optimum Dergisi’nin bu sayısında “Başarılı Kariyer Yolculuklarının Ortak Özellikleri, Her Zaman Aranan Kişi Olmak, Pandemide Sosyal ve Etkin Kalabilmek” gibi değişen düzene katkı sağlayacak ve yol gösterecek dosya konuları, zengin içerikli kültür-sanat içerikleri, rotaları güncelletecek gezi yazıları ve gelişmeleri yakından takip eden spor yazıları yer almaktadır. Ayrıca Prof.Dr. Sıddıka Semahat Demir, Ahmet Ziya Demir ve Şadi Evren Şeker gibi kendi alanlarında uzman başarılı isimlerle yapılan röportajlar da mevcut.

Siz de ücretsiz bir şekilde ituoptimum.com adresinden Optimum Dergisi’nin dijital versiyonuna veya Spotify ve YouTube uygulaması üzerinden “İTÜ EMK Optimum Dergisi” adı altında sesli dergiye ulaşabilir, bilgi ve eğlence dolu eşsiz bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Keyifli okumalar!

http://ituoptimum.com