İTÜ EMK – 1+1 : Selim Geçit ve Kaan Kural Söyleşisi

Türkiye’nin en aktif iş ve kariyer kulüplerinden biri olan İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü, öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunmaya ve bakış açılarını genişletmeye devam ediyor.

Katılımcıların öncesinde bir eğitime katılıp sonrasında ünlü bir isimle keyifli bir söyleşi gerçekleştireceği yeni konseptteki etkinlik 1+1’in bu seneki konukları Selim Geçit ve Kaan Kural!

Elbette hepinizin erkenden uyanıp güne başlamakta sıkıntı çektiği oluyordur. Ya da hiçbir şey yapmadan tüm gün evde oturmak istediğiniz zamanlar? Kimin olmuyor ki… Aslında böyle anlarda motive olmak, enerjik hissetmek çok kolay! İstanbul Business School’un başarılı eğitmenlerinden Selim Geçit, kendi geliştirdiği fiziksel performans tetikleyicisi “Zihintonik” ile hayata olan bakış açınızı değiştirecek.

Zihintonik’in ardından sevilen spor yorumcusu Kaan Kural söyleşisini gerçekleştirecek. Basketbol tutkusu çocukluk yıllarında başlayan, sonrasında ise kariyerini basketbolla şekillendiren Kaan Kural, hayatının bir döneminde dizi oyunculuğu da yapmış, sinemaya olan ilgisi onu film şirketi kurup yapımcı olmaya teşvik etmiştir. Şimdilerde ise sempatik tavırlarıyla spor yorumculuğuna farklı bir pencereden bakıyor.

28 Kasım Pazartesi günü 11.00’da İTÜ Maçka Kampüsü İşletme Fakültesi’nde başlayacak etkinliğe kayıt olmak için www.ituemk.org ’a tıklamanız yeterli!

*Etkinliğik ücretsiz olup gün sonunda katılım belgesi verilecektir.

*Okul, bölüm ve sınıf ayrımı olmaksızın herkese açıktır.