İTÜ Bilim Merkezi Yaz Okulu

İTÜ BİLİM MERKEZİ’NDE YAZ OKULLARI 24 HAZİRAN’DA BAŞLIYOR !

Bilimsel Eğlence Fabrikası Çalışmaya Devam Ediyor!

İTÜ Bilim Merkezi bu yaz yine farklı ve eğlence dolu!

Çocuğunuzun içindeki gizli mucit ve bilim adamını çıkarmanın en iyi yolu İTÜ Bilim Merkezi’ndeki Eğlen Bilim okullarından geçiyor.. Hayal gücü, pratik ile, eğlenmek öğrenmekle birleşiyor! Çünkü biliyoruz ki bilim her şeyin içinde ve aslında çok eğlenceli …

24 Haziran -13 Eylül tarihleri arasında Eğlen Bilim’den 4-6 ve 7-11 yaş aralığına yönelik birbirinden farklı yaz bilim okulları!..

“ÇILGIN BİLİM YAZ OKULU”: 7-11 Yaş Grubu

İster Temel Bilimler, ister Arkeoloji, ister Elektronik, isterseniz Model Uçak! Artık hepsi tek bir programda sizleri bekliyor…

Programında sihirli kimya karışımları, enerji ve iklim atölyeleri, astronomi, roket, aerodinamik deneyleri gibi bir çok bilim atölyesi ve eğlence aktivite barındıran, bunun yanında İstanbul’da Havacılık Müzesi ve Arkeoloji Müzesi Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi gezilerini de içeren, hafta içi süren bir temel bilim- eğlence okulu.

“ÇILGIN BİLİM YAZ OKULU” : 4-6 Yaş Grubu

Türkiye’de 4-6 yaş grubundaki minik meraklılar için de artık eğlence dolu bir bilim okulu var! Bu okul içinde baloncuklardan kuklalara, zevkli ışık-gölge oyunlarından basit robotlara kadar birçok bilimsel konu, eğlenceli bir atmosfer içinde sunuluyor. Aktivitelerde her şey çevrenin ve doğanın algılanmasına yönelik, fikir üretme temeline dayanıyor. Rahmi Koç Müzesi ” Here Comes The Sun” serigisi ve Arkeoloji Müzesi gezilerini de içeriyor, hafta içi toplam 10 gün süren bir temel bilim- eğlence okulu.
Kursun sonunda katılımcılar Minik Mucit sertifikası ile ödüllendiriliyor.

Servis güzergah ve ücret bilgisi için 0535 773 16 14 nolu telefondan Mehmet Özgür Bey ile iletişime geçebilirsiniz.

ÇILGIN BİLİM YAZ OKULLARI İLETİŞİM

Nurçin Bozkurt

[email protected]

Tel: 05548888913 – 02122516013

www.bilimmerkezi.edu.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin