İTÜ Bilim Merkezi Ev Sahipliğinde “Çılgın Bilim Yaz Okulları” Başlıyor

23 Haziran 2014 tarihinden itibaren yaz tatili süresince hafta içi hergün sabah 10:00-16:00 saatleri arasında yapılacaktır.

Eğlen Bilim olarak çocukların bulunduğu her yerde onları bilimin eğlenceli yüzüyle tanıştırmak ve buradan aldıkları keyif yardımıyla bilime daha çok ilgi duymalarını sağlamak için, birbirinden ilginç ve eğlenceli, görsel düzeyi yüksek etkinlikler dört yıldan beri tasarlıyor ve sunuyoruz.

23 Haziran 2014 tarihinden itibaren yaz tatili süresince hafta içi hergün sabah 10:00-16:00 saatleri arasında Eğlen Bilim ekibi ile İTÜ Bilim Merkezi’nin birlikte gerçekleştireceği Çılgın Bilim Atölyesi başlıyor. 4-6 yaş ve 7-11 yaş arası katılımcılara yönelik olarak iki ayrı kategoride düzenlenecek olan “Çılgın Bilim Atölyesi”nde katılımcılar konusunda uzman eğitmenlerle buluşuyor, eğitim sonunda sertifika alıyorlar.

Bu atölyelerde hayal gücü pratik ile, eğlenmek öğrenmekle birleşiyor! Fizik ve kimyanın en ilginç deneylerinden, fırlayan ve patlayan roketlere, ilk robotumun yapımından, mutfak bilimine kadar birçok ilgi çekici konuda deneyler yapmak isteyen herkes için!

EĞLEN-BİLİM YAZ OKULLARI SORUMLUSU
NURÇİN BOZKURT
E-mail: [email protected]

Tel: 0554 888 89 13

Sabit Hat: 02122516013

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.