ITAP Bilim ve Toplum Merkezi 2012 yılı Aile Bilim Şenlikleri

2011 Ağustos ve Eylül aylarında başladığımız Aile Bilim Şenlikleri, ailelerin ilköğretim birinci sınıftan lise son sınıfa kadar olan yaşlardaki çocukları ile beraber bilimi deneyerek yaşamaları için 2012 yılında da Marmaris/Turunç’ta tam gaz devam ediyor.

2011 yazında yapılan şenlikler hakkında ayrıntılı bilgilere, tanıtım filmlerine, veli görüşlerine, başvuru formlarına http://itap-btm.org adresinden erişebilirsiniz. 
2011 şenliklerinde çocuklar TÜBİTAK tarafından desteklenmiş olup, veliler kendi masraflarını karşılamışlardır.

2012 yazının farklı zamanlarında ise, farklı yaş gruplarına hitap eden, dört günlük 14 Aile Bilim Şenliği düzenleyeceğiz. Bu etkinliklerin takvimlerini, güncellenen programlarını, hedef öğrenci yaş gruplarını ve diğer ayrıntılarını “gelecek etkinlikler” sayfamızdan takip edebilir ve başvurunuzu yaparak şimdiden yerinizi ayırabilirsiniz. 2012 yılında’da çocukların katılımı için TÜBİTAK’tan destek almayı ümit ediyoruz.

Maddi durumu güç olan ailelerin desteklenmesi için etkinliklerimize destekte de bulunabilirsiniz. Bu durumlarda, desteklerinizi ilan etmekten memnunluk duyarız.

ITAP BTM ile ilgili yeni haber ve duyuruları sosyal internet ortamı üzerinden de
takip edebilirsiniz;

ITAP BTM facebook sayfası; http://www.facebook.com/itapbtm
ITAP facebook sayfası: http://facebook.com/itap.turunc
ITAP youtube kanalı; http://www.youtube.com/user/ITAP2006
ITAP twitter hesabı; http://twitter.com/#!/ITAP_Turunc

Saygıyla duyurulur
 

ITAP Bilim ve Toplum Merkezi