İSUZEM 2. Kısa Film Yarışması

İSUZEM Kısa Film Yarışması, bireylerin, eğitim-öğretim süreçlerinde yaşadıkları sorunların tespit edilmesi ve çözümü aşamasında üniversite öğrencilerinin yaratıcı ve farklı bakış açıları ndan faydalanmak amacıyla düzenlenmektedir.

Yarışmanın ana teması “eğitim”dir. Türkiye genelindeki tüm üniversitelerin fakülte, yüksekokul, meslek yüksekokulu ve enstitü öğrencilerinin katılabileceği yarışmaya animasyon, kurmaca ve/veya deneysel nitelikteki kısa filmler kabul edilecek. Gönderilecek kısa filmlerin süresi en az 5 en çok 7 dakika olacak.

Dereceye giren ilk 3 filmin ödüllendirileceği yarışmaya, son başvurular 9 Eylül 2011 Cuma günü mesai saati bitimine kadar yapılabilecek.

Katılımcılar, filmin DVD formatında kaydedilmiş 6 adet kopyası ile birlikte imzalı katılım şartnamesini, eksiksiz doldurdukları katılım formunu, filmin kısa özetini, bir adet fotoğraf ve kısa özgeçmişlerini İSUZEM”e gönderecekler.

Yarışma ile ilgili bilgi ve başvuru formu isuzem.istanbul.edu.tr adresinden veya İstanbul Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi Kurumsal İletişim Birimi’nden edinilebilir.

 
Son Başvuru Tarihi: 9 Eylül 2011 Cuma.

Adres: İstanbul Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Kurumsal İletişim Birimi Bozdoğan Kemeri Cad. No: 1 Vezneciler Fatih/ İstanbul