İstanbul Uygulamalı Veri Bilimi Bootcamp

Bootcamp
Bootcamp

Veri analisti olmak isteyen gençler! İstanbul’da yılın ilk bootcamp’ine başvurular devam ediyor 50 saatlik ücretsiz Uygulamalı Veri Bilimi #bootcamp’e katılın, kariyerinize ilk adımı atın.

Kodluyoruz, Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen Uygulamalı Veri Bilimi bootcamp’lerinin bir yenisini İstanbul’da düzenliyor! Veri analisti olarak kariyerine başlamak isteyen azimli ve çalışkan gençleri, toplamda 50 saat sürecek ve ücretsiz olacak bu bootcamp’e davet ediyoruz!

Süre: Eğitimler, 1 Şubat – 3 Mart 2020 tarihleri arasında her hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri saat 10:00 – 15:00 arası gerçekleşecek. Bootcamp mezunu olabilmeniz için, derslerin en az %80’ine devam etme ve ödevlerin en az %80’ini yapma zorunluluğu var. Yalnızca son hafta olacak iki eğitim 2 Mart Pazartesi – 3 Mart Salı günü saat 17.00 – 22.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Adres: Zemin İstanbul (Şahkulu, Şişhane Metro Durağı, Meşrutiyet Cd. No:125, 34421 Beyoğlu/İstanbul)
Bootcamp programı: https://github.com/Kodluyoruz/Istanbul-Uygulamali-Veri-Bilimi

Eğitmen:
ÇAĞLAR SUBAŞI
Ortadoğu Teknik Üniversitesi İstatistik bölümünden mezun oldu. Ardından, yaklaşık 7 yıl boyunca Türkiye’nin en büyük özel bankasında ‘Veri ve Model Denetimi’ üzerine çalıştı. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde ‘Büyük Veri ve İş Analitiği’ isimli yüksek lisans programını tamamladı. Halihazırda yine bir bankada Veri Bilimi ekibinin lideri olarak görev yapmakta ve Makine Öğrenmesi alanında şirket içinde ve üniversitelerde muhtelif eğitimler düzenlemektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin