İstanbul Üniversitesi Psikoloji Günleri – VI

İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü tarafından düzenlenen İstanbul Üniversitesi Psikoloji Günleri’nin altıncısı bu yıl 5-6 Mayıs 2016 tarihlerinde İstanbul Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Ord. Prof. Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonu’nda gerçekleşecektir. Mart 2011’de ilki, Mayıs 2012, 2013, 2014 ve 2015’te iki, üç, dört ve beşincisi düzenlenen İ.Ü Psikoloji Günleri’nin amacı; psikoloji bölümleri öğrencilerini ve alanda çalışanları bir araya getirmek, bilgi alışverişi ve iletişimini sağlamak ve arttırmaktır.

İstanbul Üniversitesi Psikoloji Günleri psikoloji ile ilgili bilimsel çalışmalar yapan akademisyenlerin, lisans ve lisansüstü öğrencilerin ve psikoloji bilimine ilgi duyan herkesin katılabileceği bir platformda gerçekleşmektedir. Katılımcılar, düzenlenen paneller sayesinde akademisyenlerin bilimsel çalışmalarını dinleme fırsatı bulabilecekler ve etkinlik dahilinde düzenlenen sosyal aktivitelerde de yer alma fırsatı bulabileceklerdir.

Geçtiğimiz yıllarda alandan birçok üniversite ve kurumdan yaklaşık 1000 psikoloji öğrencisi, psikolog ve psikolojik danışmanın katılımcı; çok sayıda değerli akademisyenin konuşmacı olarak katıldığı organizasyonumuzda sizi de aramızda görmek isteriz.

*Etkinliğimiz ücretsiz ve psikolojiye ilgi duyan herkese açıktır.

*Etkinliğimize katılmak için kayıt formunu doldurmanız yeterlidir.

*Etkinliğimize iki gün boyunca katılım gösterenlere katılım belgesi verilecektir.

*Kayıt formu ve etkinlik programımız henüz yayınlanmamıştır. Sayfamızı takipte kalınız 🙂

https://www.facebook.com/events/893830117397657/