İstanbul Üniversitesi 7. Uniminicup

İstanbul Üniversitesi Spor Birliği Kulübü’nün bu yıl 7.’sini düzenlediği Uniminicup’ta gruplar ve ilk hafta maçları belli oldu.

2 Şubat-23 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek turnuvaya 40 takım katılıyor. Takımlar 10 gruba ayrıldı. 2000 ve üstü doğumluların mücadele edeceği turnuva İÜ Avcılar Kampüsü Spor Salonu’nda yapılacak.

1. HAFTA MAÇLARI (2 ŞUBAT 2012 PERŞEMBE)

SAATLER

        TAKIMLAR

14.00     ÇORLU KARTAL (B) S.K.                            MARMARA AKADEMİ S.K.
15.15      ÇORLU KARTAL(A) S.K.                         MADALYON S.K.
16.30      FENER ATAŞEHİR S.K.                          BAHÇELİEVLER BELEDİYE S.K.                                                         
17.45      PERTEVNİYAL  S.K.                               OLİMPİK BASKET S.K.    
19.00       İSTANBUL B.B.                                       AKASYA KOLEJİ S.K. 
20.15       TIME OUT S.K.                                        BAHÇELİEVLER BASKET S.K.   

 

1. HAFTA MAÇLARI (3 ŞUBAT 2012 PERŞEMBE)

SAATLER

                                             TAKIMLAR

13.00         CADDE BOSTAN S.K.                     BASKETBOLUN YILDIZLARI
14.15           BORUSAN İÖO S.K.                       DAÇKA S.K.                       
15.30           AVCILAR TAN YILDIZI S.K          DEV ADAMLAR (A) S.K.
16.45            GALATASARAY S.K.                    FMV IŞIK S.K.   
18.00                İ.Ü.S.B.K                                     ATAKENT S.K
19.15            EMLAK KONUTLARI S.K.              STARLARIN DOĞUŞU S.K.                 

 

      1. HAFTA MAÇLARI (4 ŞUBAT 2012 PERŞEMBE)

SAATLER

            TAKIMLAR

16.30        BAHÇEŞEHİR BASKET S.K              ANT S.K.
17.45        GAZİ İÖO S.K.                                      BAHÇEŞEHİR YILDIZLARI S.K.      
19.00        BASKETS S.K.                                   ABDİ İBRAHİM İÖO S.K.
20.15       BEYLİKDÜZÜ FENER S.K.                  DEV ADAMLAR (B) S.K.                                                                            

       

      1. HAFTA MAÇLARI (5 ŞUBAT 2012 PERŞEMBE)

SAATLER

      TAKIMLAR

17.45        BEŞ YILDIZ S.K.                     BASKETBOL AKADEMİ S.K    
19.00      DOĞA KOLEJİ S.K.                   UPS S.K.                                  
20.15      BAHÇEŞEHİR KOLEJİ S.K       FATİH KOLEJİ S.K.              
21.30       ÇAĞDAŞLAR S.K.                     FLORYA ELİT S.K.       

 

İstanbul Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü