İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı 2017

03-06 Mart 2016 tarihlerinde ilki gerçekleştirilen İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı (ISIF)’in ikincisi 02-04 Mart 2017 tarihleri arasında İstanbul WOW Convention Center’da gerçekleştirilecektir.

T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Onursal Himayelerinde, Uluslararası Buluşçular Birliği Federasyonu (IFIA) himayeleri altında ve Türk Patent Enstitüsü (TPE) evsahipliğinde gerçekleştirilecek İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı ISIF’in Asya ve Avrupayı birbirine bağlayan ve dünyanın ticaret merkezi olarak kabul edilen İstanbul’da olması hem buluşçular hem de yatırımcılar için dünyanın en önemli buluş fuarı olması özelliğini de beraberinde getirmektedir.

İlk senesi itibarı ile 24 ülkeden toplam 324 buluş ile dünyanın en büyük 5 uluslararası buluş fuarı arasında yerini alan ISIF; Buluşlar ile Ar-Ge ve İnovasyon çalışmalarının ulusal ve uluslararası kamu, sanayici, yatırımcı ve bireysel buluşçu ekseninde buluşturulduğu ve ticarileştirildiği bir etkinliktir.

Hedef kitlesini uluslararası ve ulusal; bireysel buluşçular, ar-ge merkezleri, üretici ve ticari firmalar, sanayiciler, girişimciler, özel araştırmacılar, danışmanlar, patent ofisleri, özel veya devlet destekli araştırma enstitüleri, bilim parkları, teknoloji geliştirme bölgeleri, teknoloji transfer ofisleri, üniversiteler, laboratuvarlar, fikri ve sinai mülkiyet hakları ile ilgili kurum ve kuruluşlar, melek yatırımcılar, risk sermayesi grupları, inovasyon teşvikçileri, patent vekilleri, buluş dernekleri, ilgili kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarının oluşturduğu ISIF’17, içeriğindeki B2B göruşmeler, çalıştaylar ve paneller ile ekosistemin güçlü bir destekleyicisi olmaya devam edecektir.

ISIF ödülleri ise teknik yeniliklerinizin dünya çapında bilinirliğine katkı sağlayacaktır.

Göstereceğiniz ilgiye şimdiden teşekkür eder, sonuçlarının ulusal ve uluslararası ekosisteme büyük katkılar sağlamasını dileriz.

Fuar Tarihleri : 02.03.2017 – 04.03.2017

Fuar Alanı : WOW CONVENTION CENTER

Detaylar İçin Tıklayınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.