İstanbul Ticaret Üniversitesi Instagram Fotoğraf Yarışması

Fotoğraf Yarışması
Fotoğraf Yarışması

İstanbul Ticaret Üniversitesi Instagram Fotoğraf Yarışması

Katılım Koşulları
Yarışma İstanbul Ticaret Üniversitesi öğrencileri için geçerlidir.

Katılımcılar @oneistanbul hesabını takibe alarak, kendi çekmiş oldukları İstanbul temalı fotoğraflarını Instagram üzerinden #oneistanbul ve #tercihimticaret hashtag’leriyle etiketleyerek ve @oneistanbul Instagram hesabını mention ile etiketleyerek fotoğraflarının altında “Açıklama” (Caption) şeklinde paylaşacaklardır. Fotoğraflar Instagram’da #oneistanbul ve #tercihimticaret etiketleri altında kullanıcılar tarafından görüntülenebilecektir.

Instagram’da @OneIstanbul hesabını takip edenlerden gelen #oneistanbul ve #tercihimticaret hashtag’leriyle etiketlenerek ve @oneistanbul hesabı mention ile etiketlenerek fotoğrafın altında Açıklama kısmında yazılmak yoluyla paylaşılmış fotoğraflar ön eleme sonrası Seçici Kurula sunulacak ve ödül kazananlar belli olacaktır.
Katılımcıların yarışma şartlarına uygun olarak yükleyecekleri fotoğraflarda adet sınırı yoktur.

Yarışma kapsamında, sayfaya yüklenecek fotoğraf ve/veya fotoğraf altında yazılacak “Açıklamalar” (Captions) ve “Yorumlar” ’da (Comments), siyasi, felsefi veya dini propaganda amaçlı görüş ve bildiri yayınlanamaz, toplumun zararına olabilecek ya da genel ahlaka ve yasalara aykırı herhangi bir amaç güden etkinlik ve telkinlerde bulunulamaz. Sayfaya yüklenecek fotoğraf, toplum tarafından kabul edilen genel ahlak kurallarına uygun olmalıdır. Konusu suç teşkil eden, herhangi bir açıdan toplumu infiale sürükleyecek tema, içerik ve görüntüde hiçbir fotoğraf veya yorum sayfaya yüklenemez. Bu nevi içeriklerin yüklenmesi ve her nasılsa sayfada görüntülenmesi halinde tek sorumlu katılımcı olacaktır.

İhtiyaç duyulması halinde katılımcıların gönderdiği fotoğrafın kendisine ait olduğunun kanıtlanması ve/veya fotoğrafın orijinal versiyonunu teslim edilmesi talep edebilir.

Yarışmanın son katılım tarihi 10 Temmuz 2017’dir.

Seçici Kurulu’nun seçeceği en iyi üç fotoğrafa ödül verilecektir. Dereceye giren ve/veya seçilen fotoğraf sahiplerine ödülleri 12 Temmuz 2017 tarihinde Cemile Sultan Korusu Kır Tepe’de düzenlenecek olan İstanbul Ticaret

Üniversitesi Mezuniyet töreninde takdim edilecektir.

Düzenleyici önceden haber vermeksizin Katılım Şartları ve Yarışma Koşulları’nda değişiklik yapabilme, herhangi bir anda iptal etme veya süre kısaltma veya süre uzaltma, ödülleri değiştirme, yarışmayı durdurma veya geçersiz kılma hakkını hiçbir sorumluluk altında kalmadan veya tazminat istemsiz saklı tutar. Katılım Şartları ve Yarışma

Koşulları’nda yapılan değişiklikler ilgili mecralar aracılığı ile duyurulacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin