İstanbul Android Bootcamp III

İstanbul Android Bootcamp III

Kodluyoruz Akademi İstanbul Android Bootcamp’e katıl, hem Android yazılım yeteneklerini geliştir, hem de KWORKS’te kariyer imkanlarına sahip ol!

Bootcamp Programı, 201 – 301 – 401 kurlarından oluşacak.

SON BAŞVURU TARİHİ: 17 HAZİRAN 2017

BOOTCAMP HANGİ GÜN VE SAATLERDE GERÇEKLEŞECEK?
Kodluyoruz Akademi Android Bootcamp II, 8 Temmuz 2017 – 24 Eylül 2017 tarihleri arasında, 12 hafta süreyle, Cumartesi – Pazar günleri, saat 10:00 – 13:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

NASIL BAŞVURABİLİRİM?
Gerçekleştirdiğimiz ücretsiz Android Bootcamp’e ön kayıt yaptırmak için bu form üzerinden başvurunu yapabilirsin. Unutma: Başvuru formundaki açık uçlu sorularda, motivasyonunuzu ne kadar iyi açıklarsanız, seçim süresinde size o kadar yardımcı olacaktır. Son başvuru tarihi, 17 Haziran Cumartesi (Gün sonuna kadar).

ETKİNLİK NEREDE GERÇEKLEŞECEK?
Android Bootcamp etkinliğimiz; Kodluyoruz Akademi sponsoru olan KWORKS’te gerçekleşecek. Adres: 19 Mayıs Mahallesi. Golden Plaza 1. Kat. Şişli – Istanbul

BOOTCAMP ÜCRETLİ Mİ?
Bootcamp’imiz tamamen ücretsizdir. Ancak sınırlı sayıda yerimiz olduğu için katılımı onaylanan adayların etkinlik sonuna kadar devamlılık göstermesine özellikle dikkat ediyoruz.
BOOTCAMP İÇERİĞİ NELERDİR VE EĞİTMEN KİMDİR?
Bootcamp dahilinde Android 201 – 301 – 401 kurları işlenecek. Her hafta hangi konunun işlendiğine ait eğitim takvimimizi incelemek ve eğitmenimizle tanışmak için tıklayın.

BAŞVURU SÜRECİ NASIL İŞLİYOR?
Ön kayıt başvurusunu tamamlayan adaylara, HackerRank üzerinden 18 Haziran tarihinde bir yazılım testi göndereceğiz. Başvuru formunda yazdığınız cevaplar, test sonuçlarınız, ve sonrasında gerçekleştireceğimiz mülakatın sonuçlarına göre Bootcamp katılımcılarını belirleyeceğiz.

KATILIMCILARI NASIL SEÇECEKSİNİZ?
Önceliğimiz, yazılım sektörüne adım atmak isteyen, motivasyonu yüksek, öğrenmeye meraklı, eğitimlere devam konusunda güvendiğimiz, ancak Android konusunda başlangıç seviyesinde bilgisi olan gençler olacak. Katılımcıların en az %50’sinin kadın olmasına önem vereceğiz.

BOOTCAMP SONRASI BENİ NELER BEKLİYOR?
Eğer Bootcamp sürecinde üstün başarı gösterirseniz, KWORKS bünyesinde desteklenen startup’larda staj veya iş imkanı yakalama fırsatı sizi bekliyor.