İstanbul Android Bootcamp II

İstanbul Android Bootcamp II

TİM TEB Girişim Evi’nin mekan desteği ile gerçekleştireceğimiz Android Bootcamp etkinliğimiz; yazılım sektörüne adım atmak isteyen, ancak Android konusunda başlangıç seviyesinde bilgisi olan gençler için hazırlandı.

Kodluyoruz Akademi İstanbul Android Bootcamp’e katıl, hem Android yazılım yeteneklerini geliştir, hem de TİM TEB Girişim Evi’yle tanış!

Bootcamp Programı, 201 ve 301 kurlarından oluşacak.

SON BAŞVURU TARİHİ: 6 HAZİRAN 2017

BOOTCAMP HANGİ GÜN VE SAATLERDE GERÇEKLEŞECEK?
Kodluyoruz Akademi Android Bootcamp, 1 Temmuz 2017 – 20 Ağustos 2017 tarihleri arasında, 8 hafta süreyle, Cumartesi – Pazar günleri, saat 10:00 – 13:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

NASIL BAŞVURABİLİRİM?
Gerçekleştirdiğimiz ücretsiz Android Bootcamp’e ön kayıt yaptırmak için bu form üzerinden başvurunu yapabilirsin. Unutma: Başvuru formundaki açık uçlu sorularda, motivasyonunuzu ne kadar iyi açıklarsanız, seçim süresinde size o kadar yardımcı olacaktır. Son başvuru tarihi, 6 Haziran Sali (Gün sonuna kadar).

ETKİNLİK NEREDE GERÇEKLEŞECEK?
Android Bootcamp etkinliğimiz; Kodluyoruz Akademi sponsoru olan TİM TEB Girişim Evi’nde gerçekleşecek. Adres: Yeni Sahra Mahallesi, Halk Cad. No:47 D:1, 34746 Ataşehir/İstanbul

BOOTCAMP ÜCRETLİ Mİ?
Bootcamp’imiz tamamen ücretsizdir. Ancak sınırlı sayıda yerimiz olduğu için katılımı onaylanan adayların etkinlik sonuna kadar devamlılık göstermesine özellikle dikkat ediyoruz.

BOOTCAMP İÇERİĞİ NELERDİR VE EĞİTMEN KİMDİR?
Bootcamp dahilinde Android 201 ve 301 kurları işlenecek. Her hafta hangi konunun işlendiğine ait eğitim takvimimizi incelemek ve eğitmenimizle tanışmak için tıklayın.

BAŞVURU SÜRECİ NASIL İŞLİYOR?
Ön kayıt başvurusunu tamamlayan adaylara, HackerRank üzerinden 7 Haziran tarihinde bir yazılım testi göndereceğiz. Başvuru formunda yazdığınız cevaplar, test sonuçlarınız, ve sonrasında gerçekleştireceğimiz mülakatın sonuçlarına göre Bootcamp katılımcılarını belirleyeceğiz.

KATILIMCILARI NASIL SEÇECEKSİNİZ?
Önceliğimiz, yazılım sektörüne adım atmak isteyen, motivasyonu yüksek, öğrenmeye meraklı, eğitimlere devam konusunda güvendiğimiz, ancak Android konusunda başlangıç seviyesinde bilgisi olan gençler olacak. Katılımcıların en az %50’sinin kadın olmasına önem vereceğiz.

DERSLER DIŞINDA BENİ NELER BEKLİYOR?
Katılımcılar, derslerin yanında, TİM TEB Girişim Evi’yle tanışacak, ve Türkiye’deki girişimcilik alanında lider kuruluşlardan birinde birebir deneyim edinmiş olacak.

https://www.kodluyoruzakademi.com/kodluyoruz-teb-androidbootcamp2

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.