İş Fikri Yarışması

BAŞLA!
Başlamak yolun yarısı demişler ya hani! Biz tekrar söylüyoruz. Hayalindekini gerçekleştirmek için tek bir yolun var.

Başlamak…
Daha önce olmaz denileni yapanların, çığır açanların, başaranların belki de tek bir ortak noktası var. Onlar ilk adımı attılar. Aklındaki fikri hayata geçirmek için ilk adımı atmayı daha ne kadar bekleyeceksin?

Sana ufak bir hatırlatma: Başlamadan yapamazsın!
Başlamaya karar verecek kadar cesursan Uluslararası Girişimcilik Merkezi* ve Anatolium AVM** olarak yanında olmak istiyoruz ve senin için bir İş Fikri Yarışması düzenliyoruz.

Bursa Anatolium AVM’de 1 yıllık ücretsiz ofisini, hukuk, finans, pazarlama gibi alanlarda sana her zaman destek olacak profesyonel mentörlerini ve ulaşabileceğin geniş bir networkü de şimdiden hazırladık.

HEMEN BAŞVUR Şimdilik senden tek beklentimiz başvuru formunu doldurman.
İlk aşamayı geçtiğin takdirde kısa bir eğitime dahil olacak ve geliştirdiğin iş fikrini jüriye sunarak hayalindeki işi gerçeğe dönüştürme fırsatı bulacaksın.

Başvuru için en az 2 kişi olmanız gerektiğini ve ekibinin en az yarısının kadın olması gerektiğini unutma.

Yarışma Takvimi:

10 Ekim-10 Aralık: 1. Aşama Başvuruların Alınması

10 Aralık-20 Aralık: Teknik Değerlendirme ve Eğitim

20 Aralık: Detaylı iş planlarının son teslim tarihi

25 Aralık: Sunumlar ve sonuçların açıklanması

*T.C. Kalkınma Bakanlığı, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı, UNDP İstanbul Uluslararası Özel Sektör ve Kalkınma Ofisi, Habitat Kalkınma ve Yönetişim Derneği ve Türkiye Vodafone Vakfı ortaklığında kurulan Uluslarası Girişimcilik Merkezi Türkiye ve bölgedeki girişimcilik ekosisteminin geliştirilmesi ve girişimcilerin küresel ölçekte rekabet edebilirliğine katkı sunma amacıyla kuruldu.

İş Fikri Başvuru Formu