İŞ DÜNYASINA GENÇ BAKIŞ

İş Dünyası
İş Dünyası

İŞ DÜNYASINA GENÇ BAKIŞ

“İş Dünyasına Genç Bakış” , Hacettepe Ekonomi Topluluğu tarafından düzenlenen ve 23 yıldır devam eden Hacettepe Üniversitesi’nin en köklü etkinliklerinden biridir..

Bu yıl 24.sünü düzenlediğimiz etkinliğimizde amacımız özel sektörün önde gelen şirketlerini bir araya getirerek, bu şirketlerin departman tanıtımlarını, işe alım süreçlerini, şirket içi kariyer fırsatlarını ve staj imkanlarını yaparak özel sektörü katılımcılarımıza tanıtmak ve kariyer yolculuklarına katkıda bulunmaktır.

Etkinliğimiz gençlerin iş dünyasına bakış açısını genişletip kariyer olanaklarını keşfetmelerine şirketlerle doğrudan iletişim kurarak network edinmelerine olanak tanır. Gençlere iş dünyasına dair önemli bir anlayış ve deneyim kazandırırken, şirketlere de genç yeteneklerle buluşma ve potansiyel çalışanlarını tanıma fırsatı sunar.

Kamu Sektörü Tanıtım Günü

“Kamu Sektörü Tanıtım Günü”, Hacettepe Ekonomi Topluluğu tarafından düzenlenen ve 14 yıldır devam eden Hacettepe Üniversitesi’nin en köklü etkinliklerinden biridir.

Bu yıl 15.sini düzenlediğimiz ve Hacettepe Üniversitesi’nin tek kamu zirvesi olan Kamu Sektörü Tanıtım Günü etkinliği bakanlıkların, kamunun seçkin kurumlarının ve devlet yetkililerinin ağırlandığı kamu kuruluşları hakkında detaylı bilgiler verildiği bir etkinliktir.

Etkinliğimizin amacı, öğrencilerin kamu sektörünün görevleri, hizmetleri, faaliyetleri konusunda ve kamudaki iş, staj, kariyer imkanları hakkında bilgilendirmek ve katılımcılarla birebir iletişime geçerek network kazandırmaktır.

web sitemiz www.hacettepehek.com