İRFAN ANAOKULLARI BİLİM ŞENLİĞİ

       Anaokullarımız geçtiğimiz günlerde MAXİ AVM de bilim şenliği etkinliğini gerçekleştirdiler. Bu çalışmalarımızı sizlerle velilerimizin düşüncelerini aktararak paylaşıyoruz..

       Ceren Özkan ailesi olarak çocuğumuzun böyle bir etkinliğe katılmasından mutlu olduk. Daha önemlisi cerenin bir şeyleri yaptığını görmesi kendine güvenin geldiğini gördük ve çok mutlu olduk.

       İrfan koleji öğretmenleri ve tüm personellerine teşekkürler.
       Rabia-Aslan ÖZKAN

       Ben fen ve teknoloji öğretmeniyim. Standınızı görünce çok ilgimi çekti.Anaokulu düzeyinde bu tür deneyleri yapmaları çok hoşuma gitti.Teşekkürler..
       Müzeyyen ALTUN

       Aslıhan TANRIVERDİ’ nin babasıyım. Bilim şenliğinizi çok beğendim. Çocuklarımızın ömürlerinin sonuna kadar hafızalarında kalacak benzer etkinliklerimizin tekrarını diler, çabalarınız için teşekkür ederim.
       Ahmet TANRIVERDİ

       Ben Bekir Sıddık ALARÇİN ’in annesiyim. Özgüvenin daha çok açığa çıkarılması ve çocuğumun anlatımını duyup, görmek beni çok etkiledi.canım oğlum iler ki yaşamında mutlu huzurlu ve başarılı olmanı tüm kalbimle dilerim.öğretmenlerimize özellikle Zeynep hanıma teşekkürler.
       Güleser ALARÇİN

        Duruşunla , tavrınla bir prenses gibiydin. Yaptığınız deneyde çok başarılıydınız. Seninle gurur duydum. Hayatın boyunca hep böyle başarılı, güler yüzlü, sağlıklı, tatlı bir kız çocuğu olarak kal, birtanem.
       Melis’in annesi Gamze ASAN.,

       Bugün ben kızım çok mutlu etti. Davranışlarından dolayı gurur duyuyorum. Sizi bu şekilde görmek beni çok mutlu etti. bu yüzden öğretmenimiz Burcu Hanım’a teşekkür ederim.
       Sudenaz’ın annesi Deniz BAŞDAN

       Biricik kızım Melikem, sen çok iyi ve tatlı bir kızsın. Bugün bir kez dana seninle gurur duydum. İnşallah bu kişiliğinle bir ömür kalmanı diliyorum. Seni çok seviyorum.
       Melike’nin annesi Hatice DANIŞ

       Dünya’nın en tatlı pamuk şekeri kızım, Bugün sen ve arkadaşlarınla gurur duydum. Kelebeği çok güzel anlattın, benim küçük kelebeğim. Seni çok seviyorum sana ömür boyu mutlulukları diliyorum.
       Şevval’in annesi Yasemin ASA