IoT EurAsia Yoğun İlgi İle Tamamlandı!

IoT EurAsia
IoT EurAsia

23 Şubat Salı günü ilk kez online gerçekleşen IoT EurAsia dijital platformda 400+ katılımcı ile tamamlandı. Trend konuların lider firmalar ve konusunda uzman konuşmacılar tarafından ele alındığı Türkiye’de ki alanında tek online etkinlik olan sanal zirve yeni düzende de sektörlere yön vermeyi başardı.

Dijitalleşme, IoT ve dahası
Üretimde Dijitalleşme, IoT, Yeni Normal ve Akıllı Üretim, Dijital Dönüşüm ve Robotların Ruhu, Dijital Elektrifikasyon, IoT Yazılım Çözümleri, Aktif İş Zekası ve Yeni Dönemi gibi endüstriyi doğrudan ilgilendiren konuların yanı sıra Yapay Zeka, Güvenlik, Blockchain, 5G gibi tüm sektörleri adaptasyona zorlayan konular global oyuncuların tecrüberiyle masaya yatırıldı.

Öncü firmalar
ABB, BI Technology, Festo, Schneider Electric, Mitsubishi Electric Fabrika Otomasyon Sistemleri, ZAYA Tech, Fortinet, trexDCAS, Panasonic gibi uluslar ve uluslararası firmaların öncülüğünde gerçekleşen sanal zirve dolu bir içerik ve renkli bir atmosferde tamamlandı.

Her yıl düzenli katılan firmalar arasında yer almak, IoT ekosistemi ve diğer konularda networkünüzü genişletmek ve bir sonraki IoT etkinlikleri hakkında şimdiden güncel kalmak isterseniz bilgi ve iletişim için web siteyi ziyaret edebilirsiniz: https://iot-eurasia.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

2 × 3 =