IoT EurAsia Konferansı 22 Şubat’ta!

IoT EurAsia Konferansına sayılı günler kaldı. 22 Şubat tarihinde kapılanı bu yıl 5. kez
katılımcılara açmaya hazırlanan zirvede bu yıl da yoğun bir gündem mevcut. 6 ülkeden 300+ sektör profesyonelinin kaydını gerçekleştirdiği dijital zirvede yerli ve yabancı konuşmacılar sunumlar gerçekleştirecek.

Bu yıl ki zirvenin konuşmacıları arasında; Intel, Arçelik, EY Consulting, Robert BOSCH, Siemens Dijital Industries Software gibi ulusal ve uluslarası firmalardan alanında uzman konuklar yer almaktadır. Ele alınacak gündem başlıkları arasında ise; Nesnelerin İnterneti, Robotik, Otomasyon, Güvenlik, Blockchain ve Metaverse gibi popüler ve merak edilen konular mevcut.
Sponsorlar arasında; ABB, Schneider Electric, Omron, Novimod, Sistem9 firmaları zirvede en yeni ürün, hizmet ve çözümleriyle yer alacak.

Etkinlik partnerleri arasında ise; Enerji ve Tesisat, Para & Borsa, Lojistikçilerin Sesi, Telkoder, TIAD (Takım Tezgahları Sanayici ve İş İnsanları Derneği), Istanbul Blockchain Women, Kargo Haber, Enterprise Transformation Platform, Bilim Şenliği, BISIAD (Bilişim Sektörü İş Adamları ve Profesyonelleri Derneği) gibi önemli sivil toplum kuruluşları yer almaktadır.

Katılımcılar etkinlik günü uzman konuşmacıların sunumlarını dinleyebilecek, chat kısmından
soru ve düşüncelerini paylaşabilecek ve hatta Canlı Demo oturumlarına görüntü ve sesleriyle interaktif şekilde dahil olabilecektir. Ayrıca B2B toplantılar ile katılımcılar sektör temsilcileriyle birebir ve görüntülü görüşmeler yapabilecek.

Ajandanın tamamlandığı zirvede katılımcı onayları devam etmektedir. 11 Şubat tarihine kadar devam eden indirimli biletlerden faydalanmak isteyen katılımcılar etkinlik web sitesini ziyaret edebilir.

iot-eurasia.com