Ana SayfaKongreler Sempozyumlar KonferanslarIoT EurAsia – GERİ SAYIM BAŞLADI

IoT EurAsia – GERİ SAYIM BAŞLADI

IoT EurAsia Konferansı 22 Şubat 2022 tarihinde dijital platformda gerçekleşecek.
Sektör profesyonellerini dijital platformda bir araya getirecek olan IoT zirvesi için geri sayım başladı. Katılımcılar sektör lideri firmalar ile buluşmak ve alanında uzman konuşmacıların sunumlarını canlı olarak dinlemek için yerini ayırdı. Güncel 300+ katılımcının kayıt yaptığı zirveye bu yıl da ilgi büyük.

2022 zirvesinin gündem başlıkları arasında; Nesnelerin İnterneti, Otomasyon, Robotik, 5G, E-dönüşüm, Data, Güvenlik gibi yıkıcı teknolojiler olarak adlandırılan konular mevcut. Enerji, Sağlık, Üretim, Otomotiv, Perakende ve Kamu sektörü temsilcileri tarafından bu yıl ki gündem merakla takip edilecek.

Farklı sektörlerden deneyim ve tecrübelerin paylaşılacağı Avrasya bölgesinin bu önemli zirvesinde katılımcılar; görüntülü B2B görüşmeler yapabilecek, etkinlik öncesi özel bire bir toplantılar düzenleyebilecek, uzman konuşmacıların sunumlarını dinleyebilecek, canlı demo oturumlarında son teknoloji ürün ve çözümleri takip ederken görüntü ve sesleriyle bu oturuma aktif olarak dahil olabilecek ve konuşmacı yada sponsor olmaları durumlarında ise firmalarını ön plana çıkarabilecekler.

Bu yıl ki zirve farklı olarak sadece Hopin platformundan değil Linkedin üzerinden de canlı olarak yayınlanacak. Böylece etkinliğin yeni dijital düzende daha fazla kitleye ulaşması amaçlanmaktadır. Firmaların ürün ve çözümleriyle boy göstereceği bu zirvede ilk onaylı sponsor ABB firmasıdır.

Etkinlik partnerleri arasında; Enerji ve Tesisat, Para & Borsa, Lojistikçilerin Sesi, Telkoder, TIAD (Takım Tezgahları Sanayici ve İş İnsanları Derneği), Istanbul Blockchain Women, Kargo Haber, Enterprise Transformation Platform, Bilim Şenliği, BISIAD (Bilişim Sektörü İş Adamları ve Profesyonelleri Derneği) gibi önemli sivil toplum kuruluşları yer almaktadır.

Sektörlere yön veren şirketlerin katılımı ile son teknolojileri, profesyonel çözümleri ve son trendlerin paylaşılacağı IoT EurAsia zirvesine katılarak firmanızı tanıtabilir, sektör profesyonelleri ile iletişime geçebilir, konferansta konuşmacı olarak yer alabilir ve en güncel gelişmeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Konuşmacı ve sponsorluk talepleri için son tarih 31 Ocak’tır.

Detaylı bilgi ve iletişim için tıklayınız

Editör
Editörhttp://www.bilimsenligi.com/
Türkiye Eğitim Kampüsü - İlkokul ortaokul lise üniversite eğitim etkinlikleri duyuruları.