İnternette Nasıl Para Kazanılır?

Google, Apple, Facebook, Amazon… Yani GAFA, bugün birçok ülkenin gayri safi milli hasılasından fazla ciro yapıyor. Bu firmalar neyi farklı yaptı? Müşteri bu firmalar için kimdir? Tanımı nedir? Nasıl değer yaratıyorlar? Ve en önemlisi bu firmaların yarattığı ekosistemi nasıl değerlendirebilirsiniz?

AirBnB, UBER vb. firmalar bu network ekonomisinden nasıl yararlandı? Siz ne yapabilirsiniz? Tüm bu soruların cevaplarını öğrenmek istiyorsanız ve hatta bunları duymak ‘iş’inize gelecekse İTÜNOVA TTO’nun organize ettiği bu semineri kaçırmayın.

Aşina olduğunuz için sadece Batı’ya bakıyor ancak Doğu’yu, özellikle de Çin’deki iş yapış şeklini öğrenmek istiyorsanız, ufkunuzu genişletecek ve “ben burada ne yapabilirim?” diye sizi düşünmeye teşvik edecek, size yol gösterecek ve başlangıç yapmanızı sağlayacak ipuçlarını bu seminerde bulabilirsiniz.

Microsoft satış ve kanal yönetimi pozisyonlarında yöneticilik görevi üstlenen, Sony’de Pazarlama Müdürü olarak görev alan ve Trendyol gibi öncü e-ticaret firmalarına, e-ticaret ve dijital pazarlama ve kurumsal satış gibi pek çok konuda danışmanlık desteği veren ve Unnado.com’un kurucu ortaklarından olan Göktuğ Okan Oğuz’un katılacağı seminerimizde sorularınızın yanıtlarını bulabilirsiniz!

Eğitim İçeriği:
Yeni Ekonomide Nasıl Para kazanıyorlar? Nasıl büyüyorlar? Siz ne yapabilirsiniz?
Yeni Çağ Yeni Ekonomi
Yeni Müşteri tanımı (Büyümenin En Hızlı Yolu)
Yeni Değer Tanımı (Bedava’nın Gücü)
Network Ekonomisi
Network Ekonomisi Kurallarına Göre Oynamak
Network Ekonomisinde Ticaret
Batı İş Yapış Modeli vs Doğu (Çin) İş Yapış Modeli
Siz ne yapabilirsiniz? (Daha Geç Olmadan)

Konuşmacı Kişi: Göktuğ Okan Oğuz
Tarih: 6 Aralık 2019
Saat: 10.00-17.00
Yer: İTÜ Ayazağa Kampüsü İTÜ ARI Teknokent (ARI 3) Binası Konferans Salonu