International Women’s Day Turkey Summit

International Women's Day Turkey Summit

Türkiye geliştirici ekosistem ekibi olarak, 10-11 Nisan tarihlerinde online bir şekilde yapılacak olan International Women’s Day Summit etkinliğini sizlere duyurmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Takvimlerinizi işaretlemeyi unutmayın!

Women Techmakers (WTM) kadınların bilişim, teknoloji, mühendislik, girişimcilik ve buna benzer sektörlerde daha fazla görünür olmasını, yer almasını ve bu alanlara kaynak oluşturmasını teşvik etmek amacıyla her yıl çok sayıda ülkede etkinlikler düzenleyen ve Google tarafından desteklenen uluslararası bir topluluktur. IWD ise kadınlara saygı göstermek ve kadınların ekonomik, politik, sosyal başarılarını kutlamak amacıyla her yıl 8 Mart’ta dünya çapında kutlanmaktadır.

Bu yıl, Türkiye Ekosistem ekibi, size bölge çapında bir IWD Summit’i sunmak için Women Techmakers elçileri ve Google Developer Groups organizatörleri ile ortak paydada buluşarak iş birliği yapıyor.

Online şekilde gerçekleşecek olan IWD 2021’de birbirinden değerli konuşmacılar, teknik ve ilham verici sunumları ile iki gün boyunca bizlere eşlik edecek. Ayrıca IWD Week kapsamında hafta içi farklı etkinliklerle desteklenecektir.

Daha fazla bilgi için websitemizi ziyaret edebilirsiniz: https://events.withgoogle.com/international-womens-day-turkey-summit-2021/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin