İNSAN KAYNAKLARI ZİRVESİ

İNSAN KAYNAKLARI ZİRVESİ 2012

Globalcv olarak her yıl, İnsan Kaynakları üzerine bir etkinlik düzenliyoruz.

Geçen yıl, 29 Ocak 2011 tarihinde, FourSeasons Hotel’de, “Gelişen Türkiye, Değişen İstihdam” başlığı altında, 10 konuşmacı, 330 profesyonel yönetici ve şirket sahibinin katıldığı bir panel gerçekleştirdik.

Sektörde büyük ilgi uyandıran ilk panelimizin ardından bu yıl 12 Nisan 2012 tarihinde Wow Convention Center’da , ‘Yükselen Türkiye,Yükselen İnsan Kaynakları’ konulu, 1000 kişinin katılacağı daha kapsamlı bir zirve düzenlemek üzere hazırlıklarımızı sürdürüyoruz.

Yapacağımız bu zirve ile hedeflerimiz arasında;

– İş dünyamıza yönelik potansiyelleri değerlendirerek, işletmelerin kendilerini geliştirmelerine yönelik hedefler oluşturmak,

– Kobilerin kurumsallaşmasına yönelik yöntemleri göstermek,

– İnsan kaynaklarındaki yeni trendleri sıralamak,

– Sürekli ertelenen veya üzeri örtülen insan kaynaklarının verimli kullanımı prensibini kurum içi sistemlere ve yönetici davranışlarına entegre etme yollarını göstermek

– KOBi’lerin kurumsallaşma ve çağdaş insan kaynakları çabalarını tespit edip, cesaretlendirmektir.

Zirve kapsamında, Fatih Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (FÜSEM) ile işbirliği içinde Kurumların İnsan Kaynakları Uygulamalarının Analitik ve Akademik Değerlendirilmeleri sonucu 2012 İK Ödülleri de takdim edilecektir. İK Ödül sisteminde yer almak isteyen kurumlar aşağıdaki linke giriş yapabilirler.

Katılımcılarımız arasında yapacağımız çekilişle e-MBA programları, Eneagram eğitimi, Değerlerle Liderlik Sertifika programı ve daha bir çok profesyonel gelişime yönelik eğitim programları hediye edeceğiz.

1 Yorum